رپورتاژ

۴ دلیل برای اینکه شرکت شما ممکن است به سئو نیاز نداشته باشد؟ آپدیت ۲۰۲۲

بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) با توجه به توانایی آن در تضمین نتایج با بازگشت سرمایه مقرون به صرفه به یکی از برجسته ترین استراتژی های بازاریابی تبدیل شده است. این سرمایه گذاری در طول زمان حتی پس از توقف کمپین های سئو سایت افزایش می یابد.

سئو شامل بهبود کیفیت و کمیت ترافیک وب شما با بهینه سازی محتوا، طراحی و قدرت وب سایت است. این بهینه سازی به شما امکان می دهد رتبه بندی خود را بهبود بخشید و به یک نتیجه برتر در جایگاه خود تبدیل می شود. بهینه سازی سئو دارای سابقه اثبات شده ای در افزایش ترافیک وب است که مستقیماً منجر به افزایش فروش می شود.

  • چرا ممکن است شرکت شما به سئو نیاز نداشته باشد؟

در زیر، این مقاله توسط سئوکار شهرام طاهری به دلایلی می پردازد که چرا شرکت شما ممکن است به بهینه سازی SEO نیاز نداشته باشد. دنبال کردن یک سئوی قوی ممکن است به دلایل زیادی ایده آل نباشد.

۱. شما به دنبال راه حلی سریع هستید.

پیاده سازی سئو زمان بر است و نمی توان آن را به سرعت انجام داد. این نیاز به دقت و تحقیق و تجزیه و تحلیل فوق العاده دارد تا به تکمیل برسد. بهینه سازی موتورهای جستجو توانایی اثبات شده ای برای تضمین بازده بالا در منابع سرمایه گذاری شده دارد. با این حال، این نتایج به هزینه زمان منجر می شود. سئوکاران بر این باورند که کمپین‌های بهینه‌سازی ممکن است فواید خود را به سرعت نشان دهند، اما معمولاً نیم یک سال طول می‌کشد تا به سطوح سوددهی قابل تشخیص برسند. این استراتژی بازاریابی مستلزم تحمل و استقامت است. شرکت هایی که به دنبال افزایش سریع فروش خود هستند ممکن است روش های جایگزینی مانند تبلیغات پولی (PPC) را در نظر بگیرند.

۲. شرکت شما انعطاف ناپذیر است.

شرکت های سازمانی به طور قابل توجهی بزرگ هستند و بخش های متنوعی دارند. وب‌سایت‌های چنین شرکت‌هایی به همان اندازه مهم هستند و در مورد بهینه‌سازی موتورهای جستجو نیاز به انجام برخی کارها دارند. بهینه سازی برای چنین شرکت هایی باید توسط متخصصان ماهر انجام شود و حتی ممکن است مستلزم استخدام یک سئوکار مستقل باشد. قبل از اینکه بخش بازاریابی بتواند این تلاش را انجام دهد، بسیاری از چرخ ها باید روغن کاری شوند. با توجه به تعداد زیادی از طرف‌های درگیر، طرف‌هایی که به دنبال بهینه‌سازی هستند به لابی‌گری فشرده، سیاست‌های ساده و تاکتیک‌های متقاعدسازی نیاز دارند تا تغییراتی در چارچوب عملیاتی شرکت ایجاد کنند.داشتن یک سیستم مدیریت محتوا با راه اندازی ضعیف برای این شرکت ها، بهینه سازی را حتی سخت تر می کند. با توجه به بوروکراسی‌های درگیر و تأییدیه‌های مورد نیاز، انجام اصلاحات یا اصلاح این CMS ممکن است خیلی طول بکشد. چنین شرکت‌هایی در موقعیت بهتری قرار دارند که پول خود را در استراتژی‌هایی سرمایه‌گذاری کنند که نتایج سریع‌تر و آشکارتر را تضمین می‌کنند.

۳. شرکت شما جریان درآمد مشخصی ندارد.

اجرای استراتژی های سئو برای مشاغلی که دائما در حال تغییر هستند بسیار دشوار است. وب‌سایت‌ها و شرکت‌هایی که برنامه تجاری ثابتی ندارند ممکن است چالش مهمی را ایجاد کنند. این کسب‌وکارها معمولاً در یک مسیر باقی نمی‌مانند و تا زمانی که بهینه‌سازی کامل شود، ممکن است مسیر دیگری را طی کنند. سرمایه گذاری در سئو در چنین مواردی می تواند یک تلاش نابجا باشد.کسب و کارهایی که به طور مداوم در حال تغییر سریع هستند باید راه های بازاریابی دیگری مانند رسانه های اجتماعی، تبلیغات پولی و استفاده از اینفلوئنسرها را در نظر بگیرند. این روش‌ها نتایج سریع‌تری را تضمین می‌کنند و در زمان و هزینه ارزشمندشان صرفه‌جویی می‌کنند.

۴. منابع ناکافی

سئو ممکن است برای کسب و کارهای کوچکی که پایگاه منابع خود را تثبیت نکرده اند، ایده آل نباشد. بسیاری از کسب و کارهای کوچک دارای بودجه و منابع ناکافی هستند و معمولاً با کاهش هزینه ها کار می کنند. یک کمپین سئو قوی و با کیفیت به چنین شرکت هایی نیاز دارد که زمان، پول و سایر منابع مرتبط را سرمایه گذاری کنند. کسب و کارهای کوچک باید زمان خود را تا زمانی که به نقطه ای برسند که بتوانند به راحتی در خدمات سئو خوب سرمایه گذاری کنند بدون اینکه رفاه عملیاتی آنها به خطر بیفتد، صبر کنند.

چنین مشاغلی همچنین ممکن است پروژه های سئو داخلی کوچکتر را در نظر بگیرند یا استراتژی های بازاریابی مؤثری را در حد توان خود اتخاذ کنند. این پروژه مستلزم ایجاد یک وب سایت عالی و استفاده از دسترسی رسانه های اجتماعی موجود برای به حداکثر رساندن دسترسی به محتوای شما است . انجام آن توسط خودتان رایگان نیست، اما به شما کمک می کند تا چندین هزینه و مخارج را کاهش دهید. مراقب باشید که وب سایت خود را بهینه کنید زیرا یک اشتباه می تواند مضر باشد و کسب و کار شما را سال ها به عقب برگرداند. اگر مطمئن نیستید که چه کاری انجام می دهید، آن را رها کنید تا زمانی که در موقعیت بهتری قرار بگیرید و از یک سرویس سئو حرفه ای استفاده کنید.

آیا سئو برای کسب و کار شما ایده آل است؟

سئو به عنوان یک استراتژی بازاریابی بسیار مقرون به صرفه و کارآمد است. فشار زیادی برای شرکت هایی وجود دارد که تلاش می کنند جایگاه تجاری خود را بهبود بخشند تا SEO را در مدل های تجاری خود بکار گیرند. با این حال، صاحبان مشاغل کوچک باید بدانند که اجرای سئو به طور کامل، ممکن است یک ضرورت نباشد. در حالی که سئو بدون شک کلید موفقیت بازاریابی است، ممکن است در حال حاضر مناسب ترین راه حل برای شرکت شما نباشد. این یک استراتژی سخت است که به منابع زیادی نیاز دارد تا بتواند به نتیجه برسد.

آیا این مقاله به سوالات شما پاسخ داد؟

سئو ورد | seoword را در بهبود محتوای خود یاری کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

هاست وردپرس هاست وردپرس

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا