آموزشبازی و گیمنرم افزارهک و امنیت

کار با Cheat Engine

آموزش کار با Cheat Engine

آموزش کار با Cheat Engine

 

شاید شما تا به حال به فکرتان رسیده باشد که خودتان بازی ها را هک کنید و برای آن ها ترینر بسازید.برنامه (Cheat Engine(CE یکی از بهترین ها در زمینه ساخت ترینر و هک است .

مراحل:


۱-دانلود چت انجین. شما می توانید آن را در http://cheatengine.org/downloads.php پیدا کنید.

 


۲-دانلود بازی که می خواهید برای هک ان از Cheat Engine استفاده کنید. در این آموزش از گیاهان و زامبی ها استفاده می کنیم.

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی و جذاب باشد : ۱۰ بازی پیشنهادی برای رم زیر ۲ گیگ

 


۳- بازی و چت انجین  را باز کنید.

 

 

۴-با کلیک بر روی آیکون “باز کردن پروسه” در قسمت چپ بالا تقریبا پنجره چا انجینریا، بازی را لانچ کنید.

 

 

۵-در لیست روند، گزینه “PlantsVsZombies.exe” را کلیک کنید. روی «باز» کلیک کنید.

 

 

۶-عددیرا که می خواهید تغییر دهید را انتخاب کنید. به عنوان مثال، هنگام باز کردن یک بازی جدید از گیاهان در مقابل زامبی ها، می بینید که شما فقط ۲۵ خورشید دارید.

 

 

۷-مقدار جدید را در موتور تقلب وارد کنید. به عنوان مثال، در قسمت Hex 25 را وارد کنید و روی «اولین اسکن» کلیک کنید. داده های زیادی در جدول در سمت چپ با علامت «آدرس» و «ارزش» قرار می گیرید.

 

 

۸-تغییر ارزش در داخل بازی را ببینید به عنوان مثال، زمانی که شما خورشید دیگری را در گیاهان و زامبی ها انتخاب می کنید انرژی شما ۱۰۰ برابر خواهد شد.

استفاده از موتور تقلب به صورت دستی:

 

 

۱-مقداری را که در فیلد “Value” وارد کرده اید تایپ کنید. به عنوان مثال، در متور تقلب ،۱۰۰ را در فیلد “Value” تایپ کنید و روی “Next Scan” کلیک کنید. حالا تنها یک آدرس و یک مقدار را در جدول سمت چپ میبینید.

 

 

۲-بر روی مقدار دوبار کلیک کنید در مثال، این مقدار ۱۰۰ است. هنگامی که روی مقدار دوبار کلیک می کنید، گزینه زیر را در جدول “اضافه کردن آدرس به صورت دستی” در زیر موجود می کنید. حالا روی جدول “اضافه کردن آدرس به صورت دستی” روی ۱۰۰ کلیک کنید.

 

 

۳-ارزش را تغییر دهید برای مثال، در پنجره Change Value، عدد۱۰۰  را به مقدار عظیمی مانند ۹۹۹۹۹۹۹۹ تغییر دهید و روی OK کلیک کنید. ارزش جدید خود را در بازی دوبار بررسی کنید. مثلا در Plants vs Zombies، ۹۹۹۹۹۹۹ پوند وجود دارد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 1]

هاست وردپرس هاست وردپرس

۵ دیدگاه

  1. درود آقا اینکار که شد دمت گرم ولی ما هرکاری کردیم زمان پر شدن گیاه ها هک نشد وقتی کد رو وارد میکنم اوکی هم میزنم تغییر نمیکنه چیکار کنم

    1. سلام دست عزیز باید در قسمت memory view و در اولین کد که میاره اون بالا یک عدد این شکلی میاره ۰۰۴۰۰۰۰۰ یا اگر فرقی داشت خیلی مهم نیست بر روی اون یک کلیک راست بکن و بر روی go to address بزن و این کدرو بزن ۰۰۴۹۱e4c رو در همون قسمت که عدد نوشته بنویس و بعد میری در مکان اون کد و اون عدد که احتمالا عدد ۲۴ هست رو به عدد ۲۰۰۰۰۰ تغییر بده و به هیچ چیز به غیر از این عدد دست نزن و برو توی بازی کیف کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا