بازی و گیم

بهترین ماد های بازی Red Dead Redemption 2 – دانلود ماد RDR2

دانلود ، بررسی و معرفی برترین Mod های بازی Red Dead Redemption 2

بهترین ماد های بازی Red Dead Redemption 2 یا همان RDR2 چیست؟

Red Dead Redemption 2 یکی از بهترین بازی های ویدیویی جهان باز یا OpenWorld است که تاکنون ساخته شده است. این یک واقعیت انکارناپذیریست که Red Dead Redemption 2 یک شاهکار است. همه چیز از داستان تا گیم پلی نفس گیر است. علاوه بر این، دقیقاً مانند GTA Online ، بازی RDR2 نیز دارای یک نسخه آنلاین به نام Red Dead Online است. با این حال، علاوه بر آنچه بازی به طور رسمی ارائه می دهد، ماد های Red Dead Redemption 2 نیز دلیلی بر این است که میلیون ها بازیکن هنوز از این بازی به صورت آفلاین لذت می برند.

حتی پس از اتمام مبارزات داستانی، بازیکنان می توانند با نصب چند ماد جالب در RDR2 بازهم جذابیت و تازگی ایجاد کنند. به همین دلیل است که در این پست از لرنچی تعدادی از بهترین ماد های Red Dead Redemption 2 را لیست کرده ایم. بنابراین، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی و جذاب باشد : ۱۰ بازی پیشنهادی برای رم زیر ۲ گیگ

آموزش نصب ماد برای بازی Red Dead Redemption 2

آموزش نصب ماد با Red Dead Redemption 2 mod manager
Red Dead Redemption 2 mod manager

اولین مادی که باید بارگیری کنید Red Dead Redemption 2 Mod Manager است. این برنامه یک ابزار مدیریت Mod است که به شما امکان می دهد چندین ماد را از یک مکان واحد فعال یا غیرفعال کنید. چندین ماد Red Dead Redemption 2 وجود دارد که می توانید به صورت هم زمان نصب کنید. با این حال، مدیریت همه ماد ها می تواند دردسر ساز شود. خب، خوشبختانه Red Dead Redemption 2 Mod Manager کار شما را آسان می کند.


بهترین ماد های بازی Red Dead Redemption 2

هنگامی که این بازی با GTA V مقایسه می شود، Red Dead Redemption 2 یک بازی ویدیویی جدید است. بنابراین صددرصد امکان افزودن ماد به این بازی فراهم است و همچنین ماد های بسیار زیادی نیز برای این بازی توسط مادسازان ارائه شده است که در ادامه به ۱۰ تا از برترین ماد های RDR2 خواهیم پرداخت.

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی باشد : بهترین ماد های بازی GTA V – دانلود ماد GTA V

۱ . ماد Play as Animal

بهترین ماد های بازی Red Dead Redemption 2 - ماد Play as Animal
ماد Play as Animal

اگر از بازی در نقش آرتور خسته شده اید، شاید باید این حالت بازی را امتحان کنید. این یکی از همان ماد های Red Dead Redemption 2 است که به شما اجازه می دهد مانند هر NPC یا حیوان دیگری در این گیم، بازی کنید.

بنابراین، شما می توانید به عنوان یک خرس یا شاید یک پرنده بازی کنید تا شاهد زیبایی Red Dead Redemption 2 از آسمان باشید. اگر از بازی کردن یک NPC خاص خسته شده اید میتوانید از منو مربوطه داخل بازی کاراکتر خود را در بازی تغییر دهید.


۲ . ماد Photorealistic ReShade

بهترین ماد های بازی Red Dead Redemption 2 - ماد Photorealistic ReShade
ماد Photorealistic ReShade

چندین ماد گرافیکی Red Dead Redemption 2 وجود دارد، اما Photorealistic ReShade یکی از بهترین مواردی است که می توانید در سال ۲۰۲۱ امتحان کنید.

این ماد از بازی RDR2 با درج برخی از ویژگی های overkill بر عملکرد بازی تأثیر نمی گذارد. در عوض، باعث افزایش رنگها ، نگاشت کیفیت صدا ، سایه ها و وضوح می شود و به طور کلی، پس از نصب این ماد، میتوانید گرافیک موجود بازی Red Dead Redemption 2 را بهبود ببخشید.


۳ . ماد Arthur Morgan as Joker

بهترین ماد های بازی Red Dead Redemption 2 - ماد Arthur Morgan as Joker
ماد Arthur Morgan as Joker

آیا شما هم طرفدار Joker و هم طرفدار Arthur Morgan شخصیت اصلی بازی RDR2 هستید؟ اگر بله، پس خوشحال خواهید شد اگر بدانید که می توانید هر دو شخصیت را با استفاده از یکی از ماد های Red Dead Redemption 2 مخلوط کنید.

جالب است که این ماد لبخند آرتور را با لبخند جوکر تغییر شکل می دهد. در فیلم ها و سریال های انیمیشن، چندین جوکر دیده ایم، اما این ماد خاص RDR2 ادای احترام به جوکر Joaquin Phoenix’s Joker می کند. بنابراین، اگر دوست دارید آرتور را به عنوان جوکر در غرب وحشی بسازید، این ماد Red Dead Redemption 2 را نصب کنید.

توجه : در زمان نوشتن این مقاله، این ماد روی حالت پنهان تنظیم شده است زیرا هنوز در دست توسعه و کدنویسی میباشد. به محض انتشار این ماد، این مقاله نیز آپدیت خواهد شد و لینک دانلود آن در این پست قرار خواهد گرفت.

۴ . ماد Slow Motion

بهترین ماد های بازی Red Dead Redemption 2 - ماد Slow Motion
ماد Slow Motion

بازی Red Dead Redemption 2 در حرکت آهسته به شما امکان می دهد زیبایی موتور فیزیک بازی را با کارایی بیشتری بررسی کنید. با این حال، علاوه بر ویژگی Deadeye که منحصر به جنگ با اسلحه است، هیچ روش رسمی دیگری برای بازی Red Dead Redemption 2 برای تجربه حالت اسلوموشن وجود ندارد.

خب، خوشبختانه با این ماد می توانید حالت اسلوموشن را برای زمانی که اسلحه ندارید نیز تجربه کنید. برای فعال کردن حالت Simple Slow Motion ، کلید پیش فرض ‘Y’ است. با این وجود، پس از نصب این ماد، میتوانید این کلید را شخصی سازی کنید.


۵ . ماد Hot Air Balloon Mod

بهترین ماد های بازی Red Dead Redemption 2 - ماد Hot Air Balloon Mod
ماد Hot Air Balloon Mod

ماد Hot Air Balloon Mod یکی از ساده ترین اما مفیدترین ماد های Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۲۱ است.

به طور خلاصه، این ماد به بازیکنان امکان می دهد تا در هر مکان و هر زمان که دوست دارند یک بالون سوآپ کنند. همچنین کنترل کامل بالن های هوای گرم را به بازیکنان ارائه می دهد. بنابراین، با نصب این ماد، به راحتی می توانید زیبایی طبیعی نقشه Red Dead Redemption 2 را از بالا ببینید.


۶ . ماد Optimized settings for 2 Gb graphics cards

بهترین ماد های بازی Red Dead Redemption 2 - ماد Optimized settings for 2 Gb graphics cards
ماد Optimized settings for 2 Gb graphics cards

از آنجایی که بازی RDR2 نیاز به رم و گرافیک بسیار بالایی برای اجرا دارد، ممکن است کارت گرافیک شما برای تجربه این بازی ضعیف باشد و نتوانید این عنوان از راک استار را در رایانه خود بازی کنید.

با استفاده از ماد Optimized settings for 2 Gb graphics cards شما گیمر های عزیز میتوانید با حداقل گرافیک ۲ گیگ نیز این بازی را تجربه کنید.


۷ . ماد Increase or Decrease NPCs size

بهترین ماد های بازی Red Dead Redemption 2 - ماد Increase or Decrease NPCs size
ماد Increase or Decrease NPCs size

همانطور که از نامش پیداست، این یکی از همان ماد های Red Dead Redemption 2 است که به شما امکان می دهد اندازه شخصیت های موجود در بازی را دستکاری کنید. بنابراین، اگر می خواهید اندازه کاراکتر ها را کاهش دهید و از آن یک فیلم خنده دار بسازید، این ماد برای شما بهترین است. شما همچنین میتوانید اندازه آرتور یا NPC های دیگر را افزایش دهید تا شبیه هیولا شوند.


۸ . ماد Instant 1 Shot Kill

بهترین ماد های بازی Red Dead Redemption 2 - ماد Instant 1 Shot Kill
ماد Instant 1 Shot Kill

ما نمی توانیم این واقعیت را انکار کنیم که داشتن تفنگ با قابلیت کشتن با یک گلوله یک احساس باورنکرنی داشته باشد. متأسفانه، در بازی هایی مانند Red Dead Redemption 2 ، به احتمال زیاد نمی توانید کسی را با یک شلیک بکشید، مگر اینکه به سر او شلیک کنید.

با این وجود، ماد Instant 1 Shot Kill به شما این امکان را می دهد که هر کسی را با یک شلیک، بدون توجه به جایی که به آن شلیک میکنید، بکشید.

بنابراین، اگر می خواهید از طریق ماد های RDR2 بیش از حد احساس قدرت کنید، این یکی از بهترین ماد های Red Read Redemption است که باید در سال ۲۰۲۱ نصب کنید.


۹ . ماد ترینر Red Dead Redemption 2 Trainer

بهترین ماد های بازی Red Dead Redemption 2 - ماد Red Dead Redemption 2 Trainer
ماد Red Dead Redemption 2 Trainer

اگر شما قابلیت God mod را برای Red Redemption 2 می خواهید، این مد نزدیکترین چیزی است که میتوانید دریافت کنید. جالب اینجاست که نصب این ماد RDR2 به شما، سلامتی و مهمات بی نهایت زیادی می بخشد. در کنار آن، می توانید تا زمانی که بخواهید از ویژگی Deadeye استفاده کنید و مجبور نیستید سلاح های خود را دوباره ریلود کنید. بنابراین، این ماد به شما توانایی دیوانه شدن در غرب وحشی را می دهد.

در صورت کافی نبودن اطلاعات بالا، باید بدانید که اسب شما نیز از سلامتی بینهایت برخوردار خواهد بود. بنابراین، اگر عاشق اسب سواری در دنیای مجازی RDR2 هستید، همین حالا این ماد را نصب کنید.


۱۰ . ماد Simple Ragdoll

بهترین ماد های بازی Red Dead Redemption 2 - ماد Simple Ragdoll
ماد Simple Ragdoll

در آخرین مورد از بهترین ماد های بازی Red Dead Redemption 2 به ماد Simple Ragdoll میرسیم. این ماد Red Dead Redemption 2 به شما امکان کنترل دو نوع ragdoll ، یعنی Normal Ragdoll و Drunk Ragdoll را می دهد. بنابراین، علاوه بر سرگرمی با ragdoll معمولی، می توانید آرتور را از ذهن خود مست کنید و او را به جایی که می خواهید و هر زمان که بخواهید بیاندازید.

البته، این ماد در دسته ماد های مفید Red Dead Redemption 2 قرار نمی گیرد و صرفا جنبه سرگرم کننده این ماد باعث شده است که ارزش امتحان را داشته باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

هاست وردپرس هاست وردپرس

سعید زارعین

سعید هستم 27 ساله، یک عدد تولید محتوا(ئر) خلاق :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا