رپورتاژ

همه چیز در مورد دین و زندگی نظام جدید کنکور حرف آخر

دین و زندگی نیز یکی از دروس عمومی است که برای رسیدن به کسب رتبه عالی می‌تواند به شما کمک به‌سزایی کند. در واقع در دفترچه شماره ۱ می‌توانید به تمام سوالات جواب دهید که سوالات آن از سوال ۵۱ تا ۷۵ است و ضریب ۳ نیز دارد که ضریب آن ممکن است هر سال با توجه به رشته اختصاصی که دارید تغییر کند، به همین دلیل باید هر ساله به اهمیت این موضوع توجه داشته باشید و از سایت اصلی سنجش از اطلاعیه‌های اخیر مطلع شوید. با توجه به اهمیت زیاد دروس عمومی و تخصصی کنکور، در ادامه همه چیز در مورد دین و زندگی نظام جدید کنکور حرف آخر را در اختیارتان قرار داده‌ایم تا اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید.

دین و زندگی نظام جدید کنکور حرف آخر

درکنکور، مباحث دینی را به دو دسته می‌توان تقسیم کرد. دسته اول درس دین و زندگی را می‌توان به سه دسته دینی دوازدهم، یازدهم و دهم تقسیم بندی کرد و مجموعا از ۳۴ درس برای رشته تجربی نیز تشکیل شده است. با توجه به اینکه ضریب درس دینی در کنکور ۳ است، مسلما از درس عربی و زبان اهمیت بیشتری دارد و شما به راحتی می‌توانید درصد‌های بالایی از این درس را برای کنکور بزنید و به تراز خیلی خوبی برسید. اما شما زمانی می‌توانید به بهترین تراز و رتبه برسید که بدانید کدام بخش از کدام قسمت دینی سه سال، درصد بالاتری دارد.

پکیج صفر تا صد دینی حرف آخر:

پکیج صفر تا صد یا پکیج ۴ ماهه حرف آخر که با نام برنامه ۱۰۰۰ ساعته نیز شناخته می‌شود به صورت هدفمند و مطابق با یک برنامه مطالعاتی منظم تهیه و گردآوری شده است و برای مدت زمان ۴ ماه در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرند. در واقع این پکیج به گونه‌ای است که در یک مدت زمان ۱۰۰۰ ساعته، تمامی دروس عمومی و اختصاصی را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد.

در واقع ۹۰٪ پکیج صفر تا صد حرف آخر برای تمرین، تکرار و یادگیری است که بدین صورت داوطلبان کنکور در ۹۰۰ ساعت، تمرین و تست‌‌های مختلف را انجام داده و به صورت کامل آموزش می‌بینند و حل می‌کنند و ۱۰٪ باقی مانده نیز برای آموزش صفر تا صد مفاهیم است که به‌این شکل سازماندهی شده‌اند. در ادامه ویژگی‌های پکیج صفر تا صد دینی حرف آخر را در اختیارتان قرار داده‌ایم:

پکیج 6040 دینی حرف آخر

پکیج ۶۰۴۰ دینی حرف آخر به صورت مفهومی و ترکیبی سازماندهی شده است که در کوتاه ترین زمان ممکن، داوطلب می‌تواند تمامی مباحث را یاد بگیرد. در واقع پکیج ۶۰۴۰ دینی حرف آخر را به آن دسته از داوطلبانی پیشنهاد می‌کنند که زمان کمی برای یادگیری مباحث کنکور و تست زنی دارند. در واقع این پکیج به گونه ای برنامه ریزی شده است که طی ۶۰ روز، آموزش‌های جامع و کاربردی را می‌بینید و در ۴۰ روز بعدی تنها باید تست زنی و تمرین انجام دهید. مدرس دروس دینی پکیج‌های حرف اخر، استاد علیرضا یوسفیان است که تمامی مباحث مهم و درصد بالای پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را تدریس نموده است.

تفاوت پروژه ۶۰۴۰ با پروژه صفر تا صد حرف اخر

پروژه 6040 حرف آخر برنامه مطالعاتی ۱۰۰ روزه پیشرفته است که برای داوطلبانی طبقه بندی و برنامه ریزی شده است که مدت زمان کمی برای آموزش و یادگیری کنکور دارند و پروژه صفر تا صد دینی نیز برای داوطلبانی خواهد بود که سر تایم مقرر و از ابتدای سال، مطالعه مباحث و دروس را شروع کرده‌اند.

جان کلام

طی سال‌های اخیر شاید زیاد نام موسسه حرف آخر را شنیده باشید، در واقع حرف آخر با در نظر گرفتن استاندارد‌ها و بر اساس تجربیات اساتید، بهترین آموزش‌ها را سازماندهی و ارائه می‌دهد. قیمت پروژه ۶۰۴۰ دینی با قیمت پروژه دینی صفر تا صد حرف آخر متفاوت است و مناسب‌ترین قیمت برای پکیج‌های آموزشی در نظر گفته می‌شود تا همه داوطلبان بتوانند نسبت به خرید پکیج‌های آموزشی دینی و سایر دروس اقدام کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

هاست وردپرس هاست وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا