رپورتاژ

برای زندگی در ترکیه چه سطحی از زبان ترکی مورد نیاز است؟

زبان ترکی استانبولی یکی از رایج ترین زبان های دنیا است که بیش از 200 میلیون نفر به زبان ترکی در دنیا صحبت می کنند. اگر قصد یادگیری زبان ترکی را دارید و می خواهید به این کشور برای کار یا تحصیل مهاجرت کنید باید بدانید که نیاز دارید تا زبان ترکی را یاد بگیرید تا بتوانید با مردم ترکیه ارتباط برقرار کنید. برای اینکار نیاز دارید تا سطح زبانی خود را به C1 یا C2 برسانید.

برای یادگیری زبان ترکی استانبولی می توانید در انواع دوره های آموزشی آموزشگاه های زبان شرکت کنید، یکی از بهترین دوره های آموزشی یادگیری زبان، کلاس زبان ترکی استانبولی آنلاین است که به شما کمک می کند تا زبان را در هر مکان و زمانی که هستید یاد بگیرید. موسسه دهخدا با برگزاری کلاس های آنلاین زبان ترکی استانبولی به شما کمک می کند تا به هدف خود از یادگیری زبان ترکی دست پیدا کنید.

چرا می خواهید ترکی یاد بگیرید؟

عصر ترکیه: انگیزه شما برای یادگیری زبان ترکی احتمالاً مهمترین عاملی است که تعیین می کند چقدر نیاز دارید تا سریع زبان را یاد بگیرید. شاید بپرسید چرا اینطور است؟

یادگیری زبان هرگز آسان نیست و زمان، فداکاری، تلاش و سرمایه گذاری زیادی را می طلبد. با این اوصاف، هرچه انگیزه بیشتری برای یادگیری زبان ترکی داشته باشید، شما می توانید با شرکت در کلاس های آنلاین زبان ترکی انگیزه خود برای یادگیری را حفظ کنید.

یادگیری زبان ترکی چقدر طول می کشد؟

موسسه خدمات خارجی ایالات متحده (FSI) تخمین می زند که حدود 1100 ساعت کلاس برای مهارت کامل در زبان ترکی زمان نیاز است. این به معنای رسیدن به سطح C2 بر اساس CEFR است.

اما اگر هدف شما از یادگیری زبان ترکی تبدیل شدن به یک سخنران مسلط است و می خواهید متون پیچیده یا تخصصی را بخوانید به چیزی بین 450-490 ساعت مطالعه نیاز دارید.

مزیت های یادگیری زبان ترکی استانبولی

از مهم ترین مزیت های یادگیری زبان ترکی این است که به شما کمک می کند تا با آداب و رسوم و فرهنگ ترکیه آشنا شوید. ترکیه از فرهنگ غنی برخوردار است که با یادگیری زبان ترکی می توانید آن را درک و جهان بینی خود را گسترش دهید.

ترکیه یکی از کشور های در حال رشد است و به عنوان مرکز تجارت و بازرگانی بین المللی عمل می کند. زمانی که زبان ترکی را بلد باشید می توانید فرصت های شغلی زیادی را برای خود رقم بزنید و روابط بین المللی خود را گسترش دهید.

ترکیه با داشتن دانشگاه های معتبر مقصد بسیاری از دانشجویان است. یادگیری زبان ترکی این امکان را به شما می دهد تا در این دانشگاه ها به تحصیل بپردازید و از امکانات برجسته آن ها استفاده کنید.

یادگیری زبان ترکی چالشی است که می تواند به دانش آموزان بین المللی و دیگر افراد کمک کند تا مهارت های شناختی خود را توسعه دهند، حافظه و توانایی های حل مسئله را تقویت کنند و منجر به رشد شخصی و بهبود خود شوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

هاست وردپرس هاست وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا