آموزشاندرویدنرم افزار

روت دستگاه Android

روت دستگاه Android با KingRoot (کینگ روت)

روت دستگاه Android با KingRoot (کینگ روت)

 برنامه های پیش فرض سیستم برای اکثر کاربران اندرویدی مزاحم هستند که واقعا مورد استفاده قرار نمی گیرند، اما نمی توان انهارا  حذف کرد، زیرا اگر سیستم عامل اندروید به درستی اجرا نشود، ممکن است باعث وقفه ای شود. روت  کردن یک فرآیند است که به کاربران امکان می دهد به کد اصلی نرم افزار سیستم عامل دستگاه دسترسی داشته باشند و به شما اجازه می دهد چیزی را تغییر دهید.

۱-احتیاط های قبل از روت کردن گوشی اندروید شما:

توجه داشته باشید: روت کردن گوشی اندروید ۱۰۰٪ موفقیت آمیز و ایمن تضمین نمی شود، بنابراین اقدامات زیر باید قبل از روت کردن یک تلفن Android انجام شود.

پشتیبان گیری گوشی اندروید:

 بهتر است تا شمااز پیام ها، مخاطبین، عکس ها و غیره پشتیبان گیری کنید.

باتری به اندازه کافی:

اطمینان حاصل کنید که در دستگاه اندروید خود  حداقل ۶۰٪  باتری باقی مانده دارید.

یک نرم افزار برای روت کردن انتخاب کنید.

برای روت کردن من به شما نرم افزار kingrootرا پیشنهاد میکنم.

۲- نحوه روت کردن دستگاه Android با KingRoot در کامپیوتر:


 ۱- گوشی Android خود را به ویندوز وصل کنید.
KingRoot را روی رایانه خود دانلود و نصب کنید. پس از اجرای برنامه ، گوشی Android خود را با یک کابل USB به کامپیوتر متصل کنید. اطمینان حاصل کنید که تلفن Android شما دارای اشکالزدایی USB است.

۲- روت کردن دستگاه Android با KingRoot

هنگامی که تلفن شما متصل است، برنامه تلفن شما را برای بررسی اینکه آیا پشتیبانی می کند، شناسایی می کند. روی «شروع به روت کردن» کلیک کنید تا برنامه را فعال شود تا تلفنتان را روت کند. آنچه شما باید انجام دهید این است که منتظر فرآیند شوید.

۳- روت تکمیل شده

در این فرآیند، گوشی شما به طور خودکار راه اندازی مجدد خواهد شد، که طبیعی است. هنگامی که دستگاه شما به طور موفقیت آمیز ردیابی شده است، یک پیام به نام “موفقیت امیز بودن روت” بر روی صفحه نمایش ظاهر میشود.

۳- نحوه روت کردن دستگاه Android با برنامهking root:


۱- اجرای KingRoot در اندروید:

KingRoot را بر روی گوشی اندروید خود نصب کنید. روی نماد KingRoot ضربه بزنید این برنامه را شروع خواهد کرد. و رابط کاربری زیر را خواهید داشت. اگر تلفن شما unrooted باشد، می توانید بیانیه ای را که «دسترسی روت غیرممکن است» را ببینید. سپس بر روی دکمه “START ROOT” کلیک کنید.

۲- روت اندروید با KingRoot

هنگام روت کردن، می توانید پیشرفت را مشاهده کنید. هنگامی که این کار انجام می شود، نماد سبز بزرگ سبز را خواهید دید. پس از آن، می توانید برنامه ها را حذف کنید.

توجه داشته باشید:

روت کردن امن است؟ این شایع ترین پرسش هایی است که توسط کاربران علاقه مند پرسیده می شود. روت اندروید مانند مدیر دستگاه و نگهبانعمل میکند، پساین کار، خطرات متعددی دارد که می تواند بر روی گوشی آندروید شما تاثیر بگذارد. همانطور که در بالا ذکر شد، اطمینان حاصل کنید که تمام پشتیبان های موردنیاز فراهم  است.

 ما هنوز برنامه ای پیدا نکرده ایم که ۱۰۰٪ سازگار برای هر گوشی آندروید است یا منجر به روت کردن کمل شود، به ویژه برای آندروید ۴٫۴ و بعد.
همیشه قبل از انجام هر گونه روت در دستگاه های اندرویدی خود، ایمنی و حفاظت را به یاد داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

هاست وردپرس هاست وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا