رپورتاژ

آشنایی با صرافی exonyx معتبرترین صرافی برای کاربران ایرانی در بازار ارزهای دیجیتال

به‌طور کلی فرآیند فروش و خرید ارز دیجیتال به تنهایی قابل انجام نیست. در این راستا واسطه‌هایی جهت خرید و فروش انواع رمزارز وجود دارد که تحت عنوان صرافی ارزهای دیجیتال مشغول فعالیت هستند. بدین صورت که کاربران از طریق ثبت‌نام در یکی از صرافی‌های فعال در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال نسبت به کسب درآمد و افزایش سرمایه در این بازار بین‌المللی اقدام می‌‎کنند. در این‌ خصوص صرافی exonyx به عنوان یکی از با تجربه‌ ترین و معتبرترین واسطه‌های خرید و فروش رمزارز تا به‌ حال توانسته نظر بسیاری از معامله‌ گران بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب نموده و پل ارتباطی جهت انجام تراکنش و کسب درآمد آنها شود.

در دنیای رمزارزها صرافی‌ ها هر لحظه کار یک هفته و حتی یک ماه را انجام می‌دهند. بدین ترتیب که شناسایی پرسودترین سرمایه‌ گذاری و لحظات انجام تراکنش موجب افزایش سرمایه و کسب درآمد قابل توجه می‌شود. به همین سبب در پنل کاربری صرافی exonyx قیمت ارزهای دیجیتال در اختیار کاربران قرار داده شده است تا معامله‌ گران راحت‌ تر و سریع‌ تر بتوانند به رمزارزهای در حال رشد و دارای سود، دسترسی پیدا کنند و اقدامات لازم را در خصوص خرید و فروش رمزارزها انجام دهند. در این بخش قصد داریم شما را با صرافی اکس اونیکس به‌ عنوان یک رابط معتبر و کاربردی جهت خرید و فروش اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال توسط کاربران ایرانی آشنا سازیم. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و افزایش آگاهی درخصوص خرید و فروش ارزهای دیجیتال تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

صرافی exonyx چیست؟

exonyx یکی از صرافی‌‎های ایرانی فعال در دنیای رمزارزها است که با کارایی و عملکرد منحصر‌به‌فرد زمینه مناسبی برای حضور و فعالیت کاربران ایران در بازار ارزهای دیجیتال فراهم نموده است؛ به گونه‌ای که بسیاری از کاربران ایرانی به واسط این صرافی بین‌المللی و معتبر تراکنش‌های موردنیازشان را انجام می‌دهند. شایان ذکر است که فرآیند فروش و خرید ارز دیجیتال از طریق صرافی اکس اونیکس در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با حداقل کارمزد تراکنش در حال انجام است. شما نیز اگر از علاقه‌مندان به دنیای ارزهای دیجیتال و متقاضی کسب درآمد از طریق رمزارزها هستید، هم اکنون با ثبت درخواست عضویت به جمع کاربران این صرافی بین‌المللی بپیوندید و تراکنش‌های خود را براساس توان مالی، دیدگاه کوتاه‌مدت و بلند‌مدت و همچنین مشاوره‌های افراد متخصص و باتجربه در این زمینه انجام دهید.

آشنایی با ارز دیجیتال، رکن اصلی و اساسی ورود به دنیای رمزارزها

برای شروع هر نوع کسب و کار و همچنین سرمایه‌گذاری می‌بایست با مفاهیم اولیه و نوسانات بازار آشنایی داشته باشید. فروش و خرید ارز دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیست و برای ورود به دنیای رمزارزها باید یک شناخت نسبی در زمینه ارزهای دیجیتال کسب نمایید. در وب‌ سایت صرافی exonyx تمامی اطلاعات لازم به منظور آشنایی بیشتر کاربران با ارزهای دیجیتال و نحوه خرید و فروش آنها قرار داده شده است. قطعاً شناخت جامع و کافی نسبت به رمزارزها موجب تسریع فرآیند خرید و فروش ارزهای دیجیتال و افزایش درآمد سرمایه‌گذاران در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌شود.

کسب درآمد با خرید و فروش ارز دیجیتال

از آنجایی‌که کسب درآمد در دنیای رمزارزها بر پایه فروش و خرید ارز دیجیتال استوار است؛ در صرافی exonyx نیز به این موضوع توجه ویژه‌ای شده و تمامی معاملات براساس قیمت ارزهای دیجیتال انجام می‌گردد. علاوه بر این exonyx با در اختیار داشتن تیم مشاوره‌ای متخصص و باتجربه ضمن تحلیل حرکات و نوسانات بازار، بهترین زمان خرید و فروش اتریوم و سایر رمزارزها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این نحوه عملکرد باعث شده تا سرمایه‌گذاران زیر مجموعه صرافی اکس اونیکس در زمان کوتاه، سود قابل توجهی بدست بیاورند.

نحوه فعالیت صرافی exonyx

صرافی اکس اونیکس با بهره‌گیری از وب‌سایت به روز و همیشه در دسترس و همچنین در اختیار داشتن تیم متخصص، باتجربه و کارآمد به دو صورت در دنیای ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند تا با تحلیل حرکات بازار و بررسی قیمت ارزهای دیجیتال در یک بازه زمانی مشخص، بهترین و مؤثرترین گزینه خرید یا فروش رمزارز را در اختیار معامله‌ گران قرار دهد. دو روش فعالیت صرافی exonyx به شرح زیر عبارت است از:

۱- در روش اول کاربران پس از ثبت‌نام در صرافی، نام کاربری و کلمه عبور دریافت می‌کنند. سپس ارزهای دیجیتال موردنظر خود را براساس قیمت و درصد رشد در یک بازه زمانی از صرافی خریداری می‌کنند یا به خود صرافی می‌فروشند. بعد از آن نیز درآمد حاصل از خرید و فروش رمزارزها به حساب کاربری معامله‌گران در exonyx واریز می‌شود.

۲- در روش دوم صرافی exonyx طرف معامله سرمایه‌گذاران نیست و صرفاً به‌عنوان یک واسطه بین خریدار و فروشنده فعالیت می‌کند. با این تفاوت که درصدی از مبلغ خرید و فروش به‌ عنوان کارمزد از طرفین معامله کسر می‌شود و به حساب صرافی واریز می‌گردد. در واقع درآمد و بقای صرافی از طریق دریافت کارمزد ناشی از انجام تراکنش و ذخیره دارایی سرمایه‌گذاران در بازار ارزهای دیجیتال است.

مزایای استفاده از صرافی اکس اونیکس

نحوه عملکرد صرافی exonyx و بررسی جامع قیمت ارزهای دیجیتال قبل و بعد از انجام معاملات و همچنین بهره‌گیری از سایت به روز با پهنای باند عالی سبب شده تا استفاده از صرافی اکس اونیکس مزایای فراوانی برای معامله‌گران به همراه داشته باشد. اصلی‌ترین و مهمترین مزایای exonyx به قرار زیر است:

۱- کسب اعتبار مناسب در بین کاربران و سرمایه‌ گذاران بازار ارزهای دیجیتال

۲- برخوداری از امنیت بالای شبکه صرافی اکس اونیکس و ذخیره‌سازی مطمئن دارایی‌های کاربران

۳- پشتیبانی از انواع مختلف ارزهای دیجیتال

۴- افزایش حجم معاملات با توجه به توان مالی و نیاز سرمایه‌گذاران

۵- کارمزد پایین انجام تراکنش‌ها ( فروش و خرید ارز دیجیتال )

۶- سرعت بالای انجام تراکنش‌ها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال با بهترین کیفیت ممکن

۷- ثبت‌نام راحت و آسان سرمایه‌گذاران با استفاده از پنل کاربری به روز با پهنای باند عالی

۸- تسهیل فرآیند خرید و فروش اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال

۹- امکان برداشت دارایی در هر ساعت از شبانه‌روز

۱۰- بهره‌مندی از پشتیبانی ۲۴ ساعته و رفع مشکلات و پاسخگویی به سؤالات کاربران در کوتاه‌ترین زمان ممکن

نقل قول از صرافی اکس اونیکس

صرافی exonyx خدمات متنوعی را در زمینه فروش و خرید ارزهای دیجیتال به کاربران ایرانی ارائه می‌کند. از این‌ رو علاقه‌ مندان به سرمایه گذاری در بازار رمزارزها بدون نگرانی درخصوص تحریم‌ها و مشکلاتی ناشی از عدم عضویت و فعالسازی پنل کاربری، به‌ راحتی می‌ توانند با ثبت‌ نام در سایت exonyx نسبت به دریافت نام کاربری و کلمه عبور اقدام کنند. بعد از تکمیل فرآیند عضویت در صرافی اکس اونیکس امکان دسترسی به تمامی آیکن‌ها برای معامله‌ گران وجود دارد و انجام تراکنش‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین درصد کارمزد انجام می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.7]

هاست وردپرس هاست وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا