آی او اسسیستم عامل

معرفی بهترین توییک های سیدیا در سال 2024

برترین توییک های سیدیا برای آیفون های جیلبریک شده

بسیاری از طرفداران جیلبریک ها در سراسر جهان منتظر انتشار جیلبریک برای iOS 15 بوده اند. اما هنوز اینطور نیست. با این حال، در مقاله امروز، امیدوارم برخی از بهترین توییک های سیدیا برای iOS 14.8 جیلبریک شده را برای شما آماده کنم. برخی از آنها رایگان هستند و برخی دیگر توییک های جیلبریک هستند که باید خریداری شوند. در اینجا برخی از بهترین توییک های Cydia iOS 14.8 آورده شده است.

۱ . توییک A-Bypass

توییک A-Bypass

A-Bypass یک توییک فوق العاده دور زدن تشخیص جیلبریک برای iOS 14 است که به شما کمک می کند از تشخیص جیلبریک توسط برنامه های بانکی جلوگیری کنید. اگر نمی توانید برنامه ها را پس از جیلبریک کردن آیفون خود باز کنید، توییک A-Bypass به شما امکان می دهد آنها را باز کنید.

آدرس مخزن توییک A-Bypass : https://repo.co.kr/

۲ . توییک A-Font

توییک A-Font

A-Font یک توییک جیلبریک عالی برای iOS 14.8 است که به شما امکان می دهد به سادگی فونت دستگاه جیلبریک شده خود را تغییر دهید.

آدرس مخزن توییک A-Font : https://repo.co.kr/

۳ . توییک Ainsworth

توییک Ainsworth

آیا صاحب ایرپاد نیستید، اما می‌خواهید تجربه اتصالی قوی و زیبا را داشته باشید؟ Ainsworth یک توییک جیلبریک است که به شما امکان می دهد یکی از سه سبک پاپ آپ را به دستگاه های بلوتوث و هدفون های سیمی خود هنگام اتصال آنها به آیفون خود اضافه کنید. همچنین می توانید هر پنجره بازشو را با محتوای بسیار زیبا و مدرن دلخواه خود پیکربندی کنید.

آدرس مخزن توییک Ainsworth : https://repo.co.kr/

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی باشد : چگونه روی برنامه های آیفون رمز بگذاریم؟

۴ . توییک AndroBar

توییک AndroBar

به سادگی، توییک Androbar یک نسخه پر از ویژگی های نوار ناوبری اندروید را به iOS می آورد. این توییک با همه آیفون‌ها و آی‌پدهای ناچ دار دارای iOS 14 سازگار است.

پس از نصب، ویژگی‌های زیادی مانند دکمه خانه، بازگشت به صفحه قبل، دکمه تعویض برنامه، اقدامات سریع برای دسترسی به برنامه‌های مورد علاقه و عملکردهای مورد علاقه iOS اضافه می‌کند، جلوه صفحه منحنی را از دستگاه‌های اندرویدی به دستگاه‌های iOS می‌آورد و سوایپ سیستم را غیرفعال می‌کند.

آدرس مخزن توییک AndroBar: https://havoc.app/

۵ . توییک AnsweringMachine XS

توییک AnsweringMachine XS

توییک AnsweringMachine XS، یکی از بهترین توییک های جیلبریک در جهان برای عملکرد تلفن آیفون شما، تجربه پست صوتی و قابلیت ظبط مکالمه در ایفون را به شما می دهد که هرگز در iOS نداشته اید. این به شما امکان می دهد پیام های پست صوتی ترکیبی سفارشی را برای همه یا مخاطبین فردی ایجاد کنید. حتی ممکن است پیام صوتی خود را به متن رونویسی کنید و پس از دریافت آن در بنر اعلان نمایش داده شود.

این ویژگی‌ها و سایر ویژگی‌ها، AnsweringMachine XS را به یک ترفند فوق‌العاده برای همه کاربران آیفون‌های جیلبریک تبدیل می‌کند.

آدرس مخزن توییک AnsweringMachine XS: https://limneos.net/repo/

۶ . توییک AppStore++

توییک AppStore++

AppStore++ یک توییک جیلبریک ضروری است که همه جیلبریک شده ها باید آن را نصب کنند. این به ایفون شما اجازه می‌دهد تا برنامه‌ها را در اپ استور با نسخه قبل یا ارتقا به نسخه دیگر نصب کنند، به‌روزرسانی‌ها را مسدود کنند، محدودیت دانلود ۲۰۰ مگابایتی را دور بزنند، تبلیغات جستجو را غیرفعال کنند. این توییک با iOS 11 تا iOS 15 سازگار است.

آدرس مخزن توییک AppStore++: https://cokepokes.github.io/

۷ . توییک Atria

توییک Atria

Atria یک ویرایشگر چیدمان صفحه اصلی مناسب برای iOS 14 است و یک سیستم پیکربندی صفحه اصلی پویا را برای کاربران iOS به ارمغان می آورد. این به طور کامل با سیستم ویجت بومی iOS 14 سازگار است، بنابراین می توانید هنگام سفارشی سازی صفحه اصلی خود از ویجت های مورد علاقه خود استفاده کنید.

آدرس مخزن توییک atria: https://repo.chariz.com/

۸ . توییک AutoUnlockX

توییک AutoUnlockX

توییک AutoUnlockX به طور خودکار قفل دستگاه شما را در صفحه اصلی، با FaceID، بدون کشیدن انگشت باز می کند. به خصوص این توییک کاملاً قابل تنظیم است و شامل یک تنظیم مجدد خودکار است.

آدرس مخزن توییک AutoUnlockX: https://sparkdev.me/

۹ . توییک BadgeMe

توییک BadgeMe

توییک BadgeMe به شما این امکان را می‌دهد که نشان نماد را با انیمیشن‌های آیفون جیلبریک خود به طور کامل سفارشی کنید. به خصوص این امکان را به جیلبریک ها می دهد که :

  1. تغییر سبک عدد کنار ایکون ها
  2. تغییر اندازه عدد کنار ایکون ها
  3. موقعیت عدد کنار ایکون ها را تنظیم کنید
  4. رنگ و حاشیه را تغییر دهید
  5. رنگ های گرادیان را انتخاب کنید
  6. درخشش عدد کنار ایکون ها را اضافه کنید
  7. انیمیشن های عدد کنار ایکون ها را تغییر دهید

آدرس مخزن توییک BadgeMe: https://repo.packix.com/

۱۰ . توییک betterAlarm

توییک betterAlarm

اگر زنگ هشدار بهتری می خواهید، این توییک برای شما مناسب است. توییک betterAlarm یک بازسازی کامل از تایمر و الارم iOS و صفحه زنگ هشدار در صفحه قفل است. همچنین دارای تایمر و صفحه آلارم زیبا می باشد. این شامل بسیاری از ویژگی‌های مفید مانند تعویق هوشمند، تأیید بیدار بودن شما، غیرفعال کردن دکمه‌های سخت‌افزار است، بینش هشدار بعدی شما را حفظ می‌کند و بسیار قابل تنظیم است.

آدرس مخزن توییک betterAlarm: https://repo.chariz.com/

۱۱ . توییک BioProtect XS

توییک BioProtect XS

BioProtect XS از برنامه های شما با Face ID، Touch ID یا Passcode محافظت می کند.

آدرس مخزن توییک BioProtect XS: https://limneos.net/repo/

۱۲ . توییک Bird Poop

توییک Bird Poop

Bird Poop یک توییک جیلبریک برای GamePigeon است که به شما امکان می دهد هر بار دوستان خود را شکست دهید.

آدرس مخزن توییک Bird Poop: https://repo.twickd.com/

۱۳ . توییک CallBar XS

توییک CallBar XS

CallBar XS مورد انتظار و بهترین توییک های Cydia در iOS 14.8 است. پس از نصب، اجازه نمی دهد تماس های دریافتی در زمانی که مشغول کار هستید، کار شما را قطع کنند. از مدیریت کامل تماس برای تماس‌های صوتی تلفنی و FaceTime، همراه با سایر تماس‌های CallKit مانند Viber، WhatsApp، Skype و غیره پشتیبانی می‌کند. این رابط کاربری کاملاً جدید به شما می‌دهد، دسترسی آسان‌تر با اخراج فوری تنها با یک سوایپ به چپ با یک صفحه کاملاً جدید و جدید. رابط شماره گیر کامل

آدرس مخزن توییک CallBar XS: https://limneos.net/repo/

۱۴ . توییک CCModules Pro

توییک CCModules Pro

CCModules Pro بهترین توییک‌های Cydia در iOS 14.8 است که ویژگی‌های مفیدی را به مرکز کنترل اضافه می‌کند و قابلیت استفاده از کنترل سنتر شما را افزایش می‌دهد. پس از نصب، نمایش تلفن همراه، WiFi و بلوتوث قابل ارتقا، اشاره دکمه هات اسپات، ماژول اقدامات Power، ماژول‌های تماس، ژست‌های ماژول موسیقی و صدا را به Control Center در iOS 14 اضافه می‌کند.

آدرس مخزن توییک CCModules Pro: https://repo.packix.com/

۱۵ . توییک ChargeAnimations

توییک ChargeAnimations

فرض کنید می خواهید هنگام وصل کردن دستگاه خود به برق، یک اعلان متحرک زیبا نشان دهید. بنابراین، ChargeAnimations توییکی است که هنگام وصل کردن دستگاه، انیمیشن های زیبایی ارائه می دهد.

آدرس مخزن توییک ChargeAnimations: https://c1d3r.com/repo/

۱۶ . توییک ChatUl

توییک ChatUl

آیا می خواهید برنامه مسیج های خود را در آیفون خود که دارای iOS 14 است سفارشی کنید؟ برای آن، در اینجا یک توییک جیلبریک به نام ChatUI وجود دارد. با استفاده از آن، می‌توانید تم‌های روشن و تاریک را برای اپلیکیشن Messages به‌طور کامل سفارشی کنید. این توییک همچنین گزینه های رنگ آمیزی را برای حالت های تاریک و روشن مستقل از یکدیگر ارائه می دهد.

آدرس مخزن توییک ChatUl: https://creaturecoding.com/repo/

۱۷ . توییک CoolKeypad

توییک CoolKeypad

CoolKepad یکی از بهترین توییک های شماره گیر برای iOS 14 است که به شما این آزادی را می دهد تا صفحه کلید شماره گیر، صفحه کلید رمز عبور و عناصر رنگ آمیزی رابط کاربری تلفن خود را سفارشی کنید. این توییک نه تنها یک برنامه کاربردی است که به کاربران امکان می دهد رابط های کاربری برنامه تلفن را رنگ آمیزی کنند، بلکه توسعه دهنده ویژگی های بسیار بیشتری را با این توییک اضافه کرده است. شما عاشق CoolKeypad خواهید شد.

آدرس مخزن توییک CoolKeypad : https://repo.twickd.com/

۱۸ . توییک CopyLog

توییک CopyLog

CopyLog یک مدیر تاریخچه کلیپ بورد قدرتمند برای iOS 14 است. استفاده از آن ساده، آسان و سازگار با iPhone و iPad است. به خصوص، آنچه را که در دستگاه خود کپی کرده اید، ردیابی می کند.

آدرس مخزن توییک CopyLog : https://repo.packix.com/

۱۹ . توییک CyDown

توییک CyDown

توییک CyDown عملکرد Cydia، Zibra و Installer را گسترش می‌دهد و ویژگی‌های خوبی از جمله دانلود توییک‌ها از برخی مخازن را اضافه می‌کند. علاوه بر این، ویژگی های مفیدی مانند بارگذاری در حالت توربو، باز کردن فایل های deb، مسدود کردن تبلیغات، اشتراک گذاری از طریق WiFi، ذخیره و بازیابی بسته ها و مخازن، پاک کردن کش های Cydia و غیره را ارائه می دهد.

آدرس مخزن توییک CyDown : BigBoss

۲۰ . توییک DLEasy

توییک DLEasy

DLEasy یک توییک مدیریت دانلود یا دانلودر منیجر آیفون است که به شما امکان می دهد به راحتی تصاویر و ویدیوها را از برنامه های اجتماعی دانلود و به اشتراک بگذارید. فقط کافی است روی ویدیویی که می‌خواهید ذخیره کنید فشار طولانی دهید، دانلود و اشتراک‌گذاری ویدیوها و تصاویر آسان است.

آدرس مخزن توییک DLEasy : https://havoc.app/

امیدواریم این آموزش کاربردی IOS به جهت معرفی بهترین توییک های سیدیا در سال ۲۰۲۲ برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد؛ اگر شما نیز توییکی را میشناسید که کاربردی بوده و جای آن در این لیست توییک های کاربردی آیفون خالیست، میتوانید آن را در بخش کامنت ها مطرح کنید تا با نام شما این مقاله بروزرسانی گردد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

هاست وردپرس هاست وردپرس

سعید زارعین

سعید هستم 27 ساله، یک عدد تولید محتوا(ئر) خلاق :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا