آموزش

چک کردن کیفیت ویدیوی Google Meet قبل از تماس

چگونه کیفیت ویدیوی گوگل میت خود را قبل از پیوستن به تماس چک کنیم؟

 

همه ی ما تجربه ای از  تماس های ویدیویی گوگل میت را داریم حتی اگر زیاد اهل تکنولوژی هم نبوده باشیم ، کرونا ویروس ما را به تجربه ی تماس های ویدیویی وادار کرده است.

درست قبل از اینکه به تماس تصویری جوین شویم فکر میکنیم مانیتور در جای مناسبی قرار دارد و کاملا برای یک تماس ویدیویی خوب اماده ایم تا اینکه متوجه میشویم از میکروفون اشتباهی استفاده میکنیم ، سرعت اینترنتمان ضعیف است و یا تصویرمان مناسب نیست!

برای جلوگیری از چنین سورپرایزهایی! ، Google Meet ویژگی جدیدی را ارائه می دهد که پیش نمایش دقیق نحوه ظاهر شدن شما برای سایر شرکت کنندگان تماس و تنظیم تنظیمات را آسان می کند.

چگونه کیفیت تماس را در گوگل میت چک کنیم؟

 

 

google meet
گوگل میت

 

با کلیک کردن روی این ویژگی جدید یعنی” check your audio and video “ از اتاق انتظار به اتاق سبز منتقل میشوید. در این اتاق به سرعت میتوانید تنظیمات خود را بررسی کنید و از کیفیت تصویر و صدای خود مطمین شوید و هنگام پیوستن به تماس تصویری نگرانی از این بابت نداشته باشید.

این با صفحه پیش نمایش اولیه فعلی در Google Meet متفاوت است. در آنجا به جای ویدئویی که از طریق شبکه شما تغذیه می شود ، فقط یک تصویر مستقیم از وبکم خود مشاهده می کنید.  در عوض ، پیش نمایش جدید به این شکل است:

 

تغییرات در گوگل میت
تغییرات در گوگل میت

 

زمانی که از تنظیمات خود مطمین شدید میتوانید روی گزینه ی بعدی Next کلیک کنید و وارد گفتگو شوید پس از تکمیل ، Google  برای اطمینان از کارکرد میکروفون ، بلندگو ، دوربین و ارائه اطلاعات دیگر در مورد قدرت اتصال شما ، چک لیستی نشان می دهد.

البته این موارد را  باید با تماشای ویدیو خودتان دوباره بررسی کنید. این تغییر اگرچه کوچک به نظر می رسد اما میتواند شما را از خجالتی که هنگام منتظر گذاشتن دیگران برای درست کردن و چک کردن اتصالتان میکشید؛ نجات دهد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

هاست وردپرس هاست وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا