رپورتاژ

معرفی نکات تولید کننده لوله مقوایی برای نگهداری بهتر

کسب و کارهای زیادی برای بسته بندی محصولات خود از لوله های مقوایی استفاده می کنند. خوب است که این کسب و کارها به نحوه صحیح نگهداری لوله های مقوایی توجه کنند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم، نکاتی که یک تولید کننده لوله مقوایی برای نگهداری بهتر پیشنهاد می کند را بررسی کنیم.

محل نگهداری مناسب

همان طور که گفتیم قرار است چند نکته برای نگهداری بهتر از لوله مقوایی را بررسی کنیم. با دانستن این نکات، پس از خرید لوله مقوایی اشتباهات گذشته برای نگهداری را تجربه نمی کنید. در ادامه به نقل از تولید کننده لوله مقوایی آلاشتی قرار است شما را با نحوه صحیح نگهداری لوله های مقوایی آشنا کنیم. اولین نکته، توجه به محل نگهداری لوله های مقوایی است.

محل نگهداری لوله های مقوایی باید محلی محافظت شده باشد. تولید کننده لوله مقوایی برای نگهداری لوله های خود از قفسه استفاده می کند. شما هم با توجه به ابعادی که لوله های مقوایی دارند، می توانید از قفسه استفاده کنید. البته استفاده از هر قفسه ای درست نیست. شما قرار است از لوله های مقوایی محافظت کنید و به همین دلیل نباید قفسه های سیمی را انتخاب کرد. چرا که سیم های قفسه به لوله های مقوایی آسیب وارد می کنند و باعث پارگی لوله های می شوند. همچنین این لوله های مقوایی را به صورت عمودی در قفسه ها قرار بدهید. ممکن است به خاطر قرار دادن افقی لوله های مقوایی، به مرور آسیب ببینند و له بشوند.

کنترل دما

محل نگهداری مناسب تنها به معنی داشتن قفسه نیست. یک محل مناسب برای نگهداری لوله مقوایی، محلی سرپوشیده است. علت انتخاب چنین محلی توسط تولید کننده لوله مقوایی، نور است. لوله های مقوایی را به هیچ وجه زیر نور مستقیم آفتاب قرار ندهید. چرا که گرما زیادی را به لوله های مقوایی منتقل می کند. لوله های مقوایی از لحاظ گرمایی باید در شرایط خاصی باشند. البته نمی توان دمای دقیقی برای لوله ها در نظر گرفت. دلیل آن هم به خاطر تنوع در خود لوله ها است. تنوع این محصولات به خاطر ضخامت این لوله ها است. توصیه می کنیم دمای مناسب برای نگهداری لوله های مقوایی دمایی بین بیست تا بیست و پنج درجه باشد. به همین خاطر نباید لوله های مقوایی را جلوی نور مستقیم و شدید آفتاب قرار دهید.  به علاوه نور آقتاب باعث آسیب به رنگ لوله های مقوایی نیز می شود.

سم پاشی

یکی از عوامل مهمی که لوله های مقوایی را تهدید می کند، رطوبت است. اگر در رابطه با محل نگهداری به نکات مختلفی مانند استفاده از رطوبت سنج توجه داشته باشید، می توانید به راحتی با رطوبت مبارزه کنید و لوله های مقوایی را با کیفیت نگه بدارید. عامل خطر بعدی، حشرات و موجودات موذی هستند. با توجه به این که لوله های مقوایی، خوراک مورد علاقه حشراتند، باید لوله های مقوایی را از شر حشرات نیز خلاص کنید. برای از بین بردن سموم نیاز است که از حشره کش و سموم مخصوصی استفاده شود.

به طور کلی بهتر شدن وضعیت شرایط نگهداری لوله مقوایی، به عوامل مختلفی مانند کنترل دما، رطوبت، شیوه نگهداری، سم پاشی، کنترل نور و… بستگی دارد. شما هم می توانید با مراجعه به سایت تولید کننده لوله مقوایی آلاشتی، علاوه بر خرید لوله مقوایی، سوالات مختلف خود را بپرسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

هاست وردپرس هاست وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا