آموزش

چگونه اینترنت گوشی روشن باشد ولی نگذاریم از واتساپ به ما پیغامی برسد؟

قبل از هرچیزی باید بدانید آموزش این ترفند برای سیستم اندروید است. برای اکثر ما این اتفاق افتاده که دوست نداریم دیگران بفهمند با ارسال پیام از پیام رسان واتس اپ اینترنت گوشی ما روشن است یا شاید در مواقعی دوست داریم بدون مزاحمت دیگران در پیام رسان واتساپ در سایر نقاط گوشی با اینترنت روشن گشت و گذار کنیم. شاید تا به حال در هیچ جا این ترفند خیلی ظریف را به شما آموزش نداده باشند اما در این قسمت از آموزش لرنچی قصد داریم به شما ترفندی را آموزش دهیم که با وجود روشن بودن اینترنت گوشی همراه از سمت دیگران به شما پیغامی نرسد و  به طور کلی با اینکه اینترنت شما روشن است و این ترفند را انجام دهید برای شخص مقابل تنها یک تیک در واتس آپ برایش ثبت شود.

اگر دوست دارید اینترنت گوشی شما روشن باشد و در سایر اپلیکیشن های تلفن همراه خود گشت و گذار کنید و از واتساپ به شما پیغامی نرسد و دیگران فکر کنند شما در حال حاضر اینترنت گوشی شما خاموش است حتما مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله اول: به قسمت Settings گوشی همراه خود بروید.

 

مرحله دوم: وارد قسمت Applications شوید .

توقف اجباری واتساپ

مرحله سوم : در قسمت Applications پیام رسان واتساپ را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.

مرحله چهارم : بعد از لمس اپلیکیشن واتساپ حال شما به قسمت Applications info  پیام رسان واتساپ خود وارد شده اید. همانطور که مشاهده می کنید اطلاعات زیادی درباره Memory استفاده شده storage‌ به کار رفته و مقدار Battery  مصرف شده از طریق این پیام رسان و دیگر چیزها اطلاعاتی در دسترس است. به هیچ کدام از اینها دست نزنید.

آموزش توقف اجباری در واتساپ

مرحله پنجم: همانطور که در تصویر می بینید در بالای Application Info واتساپ شما دو گزینه UNINSTALL و FORCES STOP  وجود دارد. شما برای عملی کردن این ترفند به گزینه FORCES STOP ‌ نیاز دارید. برای اینکه عملکرد برنامه واتس آپ شما قطع شود و با وجود روشن بودن اینترنت گوشی از طریق واتساپ به شما پیغامی نرسد روی گزینه FORCES STOP  بزنید.

مرحله ششم:  بعد از اینکه شما گزینه FORCES STOP را لمس کردید حال با پیغام مواجه می شوید:

    If you force stop an app, it may cause errors که این پیغام به شما می گوید درصورتی که اپلیکشینی را توقف اجباری کنید ممکن است (اپلیکشن) دچار خطاهایی شود. درون این پیغام دو گزینه CANCEL و   FORCE STOP وجو دارد دارد که شما نیز باید برای عملی کردن این ترفند گزینه FORCE Stop را لمس کنید.

مرحله هفتم: با فشار دادن گزینه FORCE STOP حال برنامه واتساپ شما به اصطلاح توقف اجباری شده است. در این مرحله دکمه HOME  گوشی را لمس کنید تا به بیرون از تمامی برنامه هایی که باز کرده اید برگردید.

مرحله هشتم: با فرض بر اینکه اینترنت گوشی شما برای اجرای این مراحل روشن بود برای اطمینان از دقیق اجرا شدن این ترفند به یکی از نزدیکان که در اطراف شما حضور دارند بگویید که از پیام رسان تلفن همراهش به شما پیغام دهد. همانطور که مشاهده می کنید علی رغم اینکه اینترنت تلفن همراه شما روشن است ولی از جانب دیگران به شما پیغامی نمی رسد و دیگران فکر می کنند داده های تلفن همراه شما خاموش است.

مرحله نهم : برای اجرای این ترفند خیلی باید حواستان را جمع کنید که مبادا دیگران بفهمند شما از عمد نخواستید به شما پیغام بدهند برای همین موضوع  حتما به نکات زیر دقت کنید.

نکته : هر لحظه ممکن است در اثر یک حرکت اشتباه بدون اینکه خودتان بفهمید پیام رسان واتساپ شما از حالت FORCE STOP خارج شود و تمامی پیام ها یکباره از واتساپ به دست شما برسند و دیگران متوجه کلک سوار کردن شما بشوند و از این رفتار شما نارحت بشوند. بنابراین برای جلوگیری از این کار به خط قرمزهای زیر دقت کنید.

خط قرمز ۱  :  دقیقا از لحظه ای که پیام رسان واتساپ خود را به حالت  ‌FORCE STOP ‌ در آوردید به هیچ عنوان انگشت خود را در نزدیکی اپلیکیشن های دیگر قرار ندهید؛ زیرا هر آن ممکن است در اثر بی دقتی بار دیگر دست شما به پیام رسان واتساپ بخورد و یکباره واتساپ شما از حالت FORCE STOP‌ خارج شود و تمامی پیام ها را دریافت کنید و دستتان رو شود. لذا تا جایی که امکان دارد در حالت FORCE STOP واتساپ اپلیکیشن هایی که در مجاورت واتساپ هستند را لمس نکنید یا با احتیاط خیلی زیاد این کا را بکنید!!!!

خط قرمز ۲: یکی دیگر از روش هایی که ممکن است واتساپ شما را از حالت FORCE STOP خارج کند و این ترفند لو برود این است که تا زمانی که واتساپ شما در این حالت قرار دارد به محض اینکه فایلی در حالت Share   قرار گیرد واتساپ شما از حالت FORCE STOP خارج خواهد شد و ترفند شما لو می رود و تمامی پیغام هایی که د رحالت توقف اجباری مانده بودند به شما می رسند. بنابراین وقتی که میخواهید واتساپ خود را به این حالت دربیاورید به هیچ عنوان فایلی را در معرض اشتراک گذاری یا Share‌ قرار ندهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 3.3]

هاست وردپرس هاست وردپرس

سعید زارعین

سعید هستم 27 ساله، یک عدد تولید محتوا(ئر) خلاق :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا