اخبار تکنولوژی

لیست بهترین سایت های هوش مصنوعی در سال 2024

معرفی بهترین سایت های هوش مصنوعی در سال 2024

هوش مصنوعی یکی از مهم‌ترین پیشرفت‌های فناوری قرن بیست و یکم است. اگرچه ما در حال حاضر از هوش مصنوعی مانند دستیار گوگل، الکسا و سیری استفاده می‌کنیم، اما بهترین سایت های هوش مصنوعی موجود در جهان نیز تازگی‌های زیادی را به این مفهوم اضافه می‌کنند.

برخی از وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های هوش مصنوعی اخیراً برای ایجاد نقاشی‌های منحصربه‌فرد بر اساس جملات در فضای مجازی منتشر شده‌اند. برخی دیگر انقلابی در برنامه های تبدیل متن به صدا ایجاد کرده اند یا حتی تصاویر با وضوح پایین را بهبود بخشیده اند. با این حال، تعداد کمی از این وب سایت ها توسط اکثر مردم نسبتا ناشناخته باقی می مانند. بنابراین، اگر شما فردی هستید که علاقه مند به اینکه هوش مصنوعی به کجا می رود، این لیست را دوست خواهید داشت!

ما مجموعه ای از بهترین وب سایت های هوش مصنوعی را که امروز در دسترس هستند، انتخاب کرده ایم. این وب سایت ها را می توان برای ویرایش تصاویر، نوشتن و یا حتی برای انجام بازی استفاده کرد. بیایید به لیست زیر بی مقدمه نگاهی بیاندازیم.

شاید این مقاله نیز برای شما کاربردی باشد : ChatGPT چیست – نحوه عضویت و استفاده از هوش مصنوعی ChatGPT

1. Let’s Enhance

Let’s Enhance

بخش قابل توجهی از کار بایگانی اکنون به افراد نیاز دارد که تصاویر با وضوح پایین را به تصاویر با وضوح بالا تبدیل کنند و وضوح و جزئیات بیشتری ارائه دهند. حتی اگر یک کاربر معمولی هستید که می‌خواهید تصاویر خانوادگی قدیمی با وضوح پایین را به خاطر نوستالژی به تصاویری با وضوح بالا تبدیل کنید، بهبود تصویر در دنیای امروز بسیار مهم است. بنابراین، اگر این کاری است که می‌خواهید انجام دهید، استفاده از Let’s Enhance کاربردی است. این وب سایت تصاویر با کیفیت پایین را با استفاده از آخرین الگوریتم های هوش مصنوعی به تصاویر دقیق تبدیل می کند. فرقی نمی کند عکس شما چند ساله باشد – اگر در قالب قابل پردازش باشد، Let’s Enhance می تواند روی آن کار کند!

امکانات

 • تصاویر را بدون توجه به قدمت و کیفیت قبلی آنها پردازش می کند
 • تن، بافت و رنگ را می توان تغییر داد

2. Talk To Books

Talk To Books

اگر کتابخوان مشتاق هستید، احتمالا همیشه به دنبال خواندن کتاب های جدید هستید. چه آنها در زمینه ادبیات باشند و چه فلسفه، لذت خواننده کتاب از یافتن کتاب بعدی برای خواندن کامل بی اهمیت است. اگر بتوانید با این احساس ارتباط برقرار کنید، این وب سایت بعدی هوش مصنوعی را دوست خواهید داشت. Talk To Books یک وب سایت آزمایشی هوش مصنوعی از Google است.

پس از باز کردن ابزار، یک کادر جستجو پیدا خواهید کرد. اکنون، می‌توانید هر درخواستی را در کادر جستجو تایپ کنید و Talk To Books نزدیک‌ترین کتابی را پیدا می‌کند که ایده‌های آن با درخواست شما مطابقت دارد. برای مثال، اگر جمله‌ای با نکات دلخواه تایپ کرده‌اید، Talk To Books کتاب‌هایی با این موضوع خاص را توصیه می‌کند.

امکانات

 • کتاب ها را با ایده های شما در کادر جستجو مطابقت می دهد
 • توصیه های مرتبط ارائه می دهد
 • نمونه بیش از 100000 کتاب

3. Rytr

Rytr

سومین مورد از لیست بهترین وب سایت های هوش مصنوعی که امروز باید امتحان کنید، وبسایت Rytr است.

برای بسیاری از ما نوشتن به راحتی انجام نمی شود. خواه در حال نوشتن یک پست اینستاگرام، وبلاگ یا حتی یک کتاب باشید، اغلب ممکن است مدتی طول بکشد تا الهام بخش ایده آل را پیدا کنید. خوشبختانه، هوش مصنوعی نیز می تواند در این زمینه به ما کمک کند. با Rytr، گزینه های زیادی برای ارائه الهام مورد نیاز به شما در اختیار شما قرار می گیرد. شما می توانید زبان، حروف استفاده، رابط کاربری و حتی آهنگی که می خواهید متن با آن نوشته شود را انتخاب کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید هر موضوعی را که می خواهید در مورد آن بنویسید انتخاب کنید. برخی از گزینه های پیشرفته با تغییرات در سبک و سطح خلاقیت در اینجا نیز وجود دارد.

امکانات

 • می تواند زبان، استفاده از حروف، رابط کاربری و لحن را انتخاب کند
 • بیش از هزاران موضوع برای نوشتن
 • می توان از آن برای ترکیب سبک های مختلف نوشتاری استفاده کرد

4. Craiyon

Craiyon

یکی از بهترین سایت های هوش مصنوعی ایجاد تصویر هوش مصنوعی در ماه های اخیر به لطف پست های فیس بوک و حلقه های اینستاگرام رونق گرفته است. چندین وب سایت ایجاد تصویر در اینترنت موجود است، اما مورد علاقه ما Craiyon است. این وب سایت توسط بوریس دیما، مهندس یادگیری ماشین از هیوستون توسعه یافته است. اساساً وب سایت به شما اجازه می دهد تا با تایپ کردن یک پیام متنی، انواع مختلفی از تصاویر را تولید کنید. این می تواند چیزی باشد که برای نقاشی یا طرح بعدی شما الهام بخش باشد یا فقط به عنوان یک فعالیت سرگرم کننده برای بررسی قدرت هوش مصنوعی باشد.

امکانات

 • بر اساس اعلان متن، انواع مختلفی از تصاویر را تولید می کند
 • از TRC گوگل استفاده می کند
 • می تواند به عنوان الهام بخش برای نقاشی یا طرح بعدی استفاده شود
برای ورود به سایت ساخت تصویر با هوش مصنوعی (Craiyon) کلیک کنید.

5. Thing Translator

Thing Translator

امروزه وب‌سایت‌های هوش مصنوعی زیادی به صورت آنلاین در دسترس هستند که بیشتر آنها برای آزمایش استفاده می‌شوند. با این حال، برخی از وب سایت های هوش مصنوعی در واقع در موقعیت های واقعی بسیار مفید هستند. یکی از این وب سایت های هوش مصنوعی Thing Translator است. برای توضیح نحوه کار، بهتر است از یک مثال استفاده کنید.

اگر در کشوری هستید که نمی دانید چگونه به زبان محلی صحبت کنید، Thing Translator بهترین دوست شما خواهد بود. اگر چیز خاصی مانند بطری آب می خواهید، از بطری عکس می گیرید و از Thing Translator استفاده می کنید. هوش مصنوعی اسم آن شی خاص را در زبان مورد نظر شما تولید می کند.

امکانات

 • اسامی را به زبان محلی ترجمه می کند
 • می توان به سادگی با گرفتن عکس از جسم استفاده کرد
 • از API های یادگیری ماشین گوگل استفاده می کند

6. WordTune

WordTune

از شناخته شده ترین سایت های هوش مصنوعی اگر فردی هستید که از Grammarly استفاده می‌کنید، به خوبی می‌دانید که هوش مصنوعی چگونه از متن شما استفاده می‌کند و توصیه‌هایی را بر اساس لحن متن و موارد استفاده ارائه می‌دهد. با این حال، اگر Grammarly برای شما کار نمی کند و می خواهید چیزی متفاوت را امتحان کنید، WordTune می تواند وب سایت و ابزار هوش مصنوعی مورد نظر شما باشد. برای مثال، اگر در حال نوشتن یک ایمیل حرفه‌ای هستید و از جمله خاصی مطمئن نیستید، می‌توانید آن را برای WordTune برجسته کنید. سپس هوش مصنوعی نوشتار و لحن کلی شما را تجزیه و تحلیل می کند تا چند گزینه دیگر برای متن برجسته شده در اختیار شما قرار دهد.

امکانات

 • از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل لحن نوشتن استفاده می کند و توصیه هایی را ارائه می دهد
 • چند گزینه اضافی برای انتخاب فراهم می کند
 • قابل استفاده برای موارد رسمی و غیر رسمی

7. Semantris

Semantris

الگوریتم های پیش بینی کلمه قطعا ارسال پیامک را برای ما آسان کرده است. هنگامی که الگوریتم موجود در تلفن هوشمند یا رایانه شخصی شما نحوه ارسال پیامک را یاد می گیرد، هرگز به عقب نگاه نمی کنید. با این حال، این یک استفاده اساسی از الگوریتم های پیش بینی است. اگر مایل به کشف جنبه های پیشرفته تر آن هستید، Semantris یک بازی تداعی کلمات است که ارزش بررسی دارد. این بازی از الگوریتم های یادگیری ماشینی استفاده می کند که در گوگل توسعه یافته اند. اگر می خواهید بدانید که چگونه فناوری های گوگل در این زمینه پیشرفت می کنند، Semantris یک مثال عالی است.

امکانات

 • از الگوریتم های یادگیری ماشینی که در گوگل توسعه یافته اند استفاده می کند
 • یادگیری مداوم از طریق میلیاردها مکالمه در یک زمان

8. MightyGPT

MightyGPT.com

ما مطمئن هستیم که قبلاً نام ChatGPT را شنیده اید. ابزار توسعه یافته توسط OpenAI مدت زیادی است که روند رو به رشدی داشته است. این چت بات می تواند شعر، مقاله، کد بنویسد و حتی در حال حرکت یاد بگیرد. بنابراین، اگر می‌خواهید این چت بات را امتحان کنید اما نمی‌دانید چگونه آن را ترکیب کنید، MightyGPT را امتحان کنید. این وب سایت قدرت ChatGPT را مستقیماً به واتس اپ گوشی اندرویدی شما می آورد. در واقع، با استفاده از ChatGPT در واتس اپ خود، می توانید بدون هیچ تلاشی با شخص دیگری صحبت کنید.

امکانات

 • ChatGPT را به WhatsApp می آورد
 • می تواند برای مکالمه با افراد دیگر استفاده شود
 • برای اندروید موجود است

9. Supermeme.ai

Supermeme.ai

میم ها به یکی از بزرگترین احساسات فرهنگ زمان ما تبدیل شده اند. فقط با یک تصویر یا ویدیو، کاربران می توانند کمدی، فلسفه و طنز را در یک تصویر تلفیقی بیاورند. اگر به میم ها علاقه دارید و نمی دانید که آیا هوش مصنوعی برای میم ها وجود دارد یا خیر، شما خوش شانس هستید. با Supermeme.ai، می توانید افکار میم خود را بدون توجه به اینکه چقدر خاص هستند، زنده کنید. از نظر تولیدکننده‌های میم، تعداد کمی از برنامه‌ها یا وب‌سایت‌های دیگر سطح محتوایی را که این وب‌سایت می‌تواند ارائه دهد، در اختیار شما قرار می‌دهند که این سایت ویژگی خاص و کامل خود را حفظ کرده است.

امکانات

 • پیام های متنی را با تصاویر زنده می کند
 • می توان از آن برای یافتن میم مناسب برای هر موقعیتی استفاده کرد
 • پشتیبانی از بیش از 110 زبان
برای ورود به سایت ساخت میم با هوش مصنوعی (supermeme.ai) کلیک کنید.

10. Soundful

Soundful

دهمین مورد ما در لیست بهترین وب سایت های هوش مصنوعی Soundful.com است. این وب سایت انواع موسیقی های بدون حق امتیاز را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آنها برای ایجاد موسیقی خود استفاده کنید. با این حال، این وب سایت بسیار بیشتر از یک تولید کننده موسیقی بدون حق امتیاز است. در اینجا، می‌توانید نمونه‌های موسیقی خاصی را با توجه به نیاز خود پیدا کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن موسیقی تولید کنید. تنها کاری که باید در وب سایت انجام دهید این است که اولویت خود را ارائه دهید، برخی از گزینه ها را (در صورت لزوم) تغییر دهید و آهنگ موسیقی را که همیشه می خواستید ایجاد کنید.

امکانات

 • نمونه های موسیقی را با توجه به نیاز ارائه می دهد
 • نمونه های با کیفیت عالی
 • ولی چند طرح قیمت گذاری در دسترس است و کاملا رایگان نیست
برای ورود به سایت ساخت آهنگ با هوش مصنوعی (Soundful) کلیک کنید.

11. Assembly AI

Assembly AI

Assembly.ai ابزاری است که به شما امکان می دهد فایل های صوتی و تصویری و همچنین پخش زنده صوتی را به متن تبدیل کنید. همچنین رونوشت هایی را برای زیرنویس ها و زیرنویس ها فراهم می کند. تبدیل یک فایل بسیار ساده است: نام فایل و مکانی را که می خواهید آن را ذخیره کنید وارد می کنید و هوش مصنوعی شروع به کار می کند. رونوشت‌ها در یک جدول زمانی نمایش داده می‌شوند و می‌توانید قبل از تکمیل آن‌ها را پیش‌نمایش کنید.

امکانات

 • علامت گذاری و پوشش خودکار
 • رابط کاربر پسند
شاید این مقاله نیز برای شما جذاب باشد : ساخت بمب اتم و ویروس مرگبار با ربات هوش مصنوعی بینگ

هوش مصنوعی به سرعت در حال پیشرفت است – هیچ شکی در آن وجود ندارد. با در نظر گرفتن تمام آزادی هایی که به عموم مردم برای استفاده از هوش مصنوعی داده شده است، این احتمال وجود دارد که در آینده نزدیک بر زندگی ما تسلط بیشتری پیدا کند. هوش مصنوعی قطعا زندگی ما را آسان‌تر می‌کند و ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا ببینیم آینده در این زمینه برای ما چه خواهد بود. بنابراین، نظر شما در مورد لیست بهترین وب سایت های هوش مصنوعی ما چیست؟ آیا وب‌سایتی را که شما از آن استفاده کرده‌اید و دوست داشته‌اید، را ذکر نکرده ایم؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

هاست وردپرس هاست وردپرس

سعید زارعین

سعید هستم 27 ساله، یک عدد تولید محتوا(ئر) خلاق :)))

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا