آموزشاخبار تکنولوژیسخت افزارسیستم عاملنرم افزار

ROG HURACAN

ROG HURACAN G21 یک بازی زیبا را به هر شکلی باز می کند.

ROG Huracan G21 یک دستگاه بازی کوچک و همه جانبه است که توانایی بسیار بیشتری نسبت به جعبه های بازی های بزرگتری دارد. این یک براق و کوچک برای شاخه های PC بازی است که به دنبال یک راه حل جمع و جور است. هدف اصلی آن خدمت به عملکرد قابل توجه دسکتاپ بدون مصالحه است.

G21 یک سیستم قدرتمند با زیبایی شناختی است که مطابقت دارد. شاسی از خطوط نامتقارن و زاویه های تیز تشکیل شده است که به نظر صنعتی برجسته آن می افزاید. علاوه بر این، طراحی زاویه ای شگفت انگیز از شاسی خود، یک پوشش مغناطیسی نوآور برای افزایش تهویه برای بازی های الحاقی است. همچنین با قرار دادن قفس داخلی و اجزای آن، احساس فوق العاده ای نیز به همراه می آورد.

ROG HURACAN G21 یک بازی زیبا را به هر شکلی باز می کند.

ROG Huracan G21 یک دستگاه بازی کوچک و همه جانبه است که توانایی بسیار بیشتری نسبت به جعبه های بازی های بزرگتری دارد. این یک براق و کوچک برای شاخه های PC بازی است که به دنبال یک راه حل جمع و جور است. هدف اصلی آن خدمت به عملکرد قابل توجه دسکتاپ بدون مصالحه است.

G21 یک سیستم قدرتمند با زیبایی شناختی است که مطابقت دارد. شاسی از خطوط نامتقارن و زاویه های تیز تشکیل شده است که به نظر صنعتی برجسته آن می افزاید. علاوه بر این، طراحی زاویه ای شگفت انگیز از شاسی خود، یک پوشش مغناطیسی نوآور برای افزایش تهویه برای بازی های الحاقی است. همچنین با قرار دادن قفس داخلی و اجزای آن، احساس فوق العاده ای نیز به همراه می آورد.

زیبایی شناسی تهاجمی با یک پیکربندی قدرتمند مطابقت دارد که قدرت G21 را ثابت می کند. Huracan گرافیک بالای قفسه و پردازنده نسل هشتم اینتل را در داخل جعبه ای که کمی بزرگتر از PS4 یا Xbox است، به ارمغان می آورد. این بازی رایانه های شخصی را به بهترین وجه امکان پذیر می سازد بدون محدودیت عملکرد و قابل ارتقا باشد، بنابراین شما می توانید به عنوان سنسورهای اجزای سازنده یا سیستم مورد نیاز خود تغییر دهید. ما با شخصیت Huracan G21 نزدیک و شخصی هستیم که برای برخی از مهارت های عمیق تست در سراسر بازی ها و تنظیمات مختلف تلاش می کند. این شامل جلسات بازی سنتی رومیزی و مانیتور در ۱۰۸۰p و همچنین بازی ۴K / 60Hz در فاصله از یک تلویزیون بزرگ است.

پشت فلپ:
یک هدف کلیدی در سطح طراحی این است که حداکثر عملکرد را در حالی که نگه داشتن شاسی به عنوان جمع و جور که ممکن است. G21 تنها ۱۴ “بلند و ۵” گسترده است، اما می تواند به راحتی CPU Intel Core i7-8700 که دارای ۶ هسته و ۱۲ موضوع است، و یک NVIDIA GeForce GTX 1080 در وظیفه خرابکاری گرافیکی. این برای بازی و جریان بازی در YouTube یا Twitch عالی است، اما همچنین می تواند برنامه های جدی ایجاد محتوا مانند SONY Vegas یا Adobe Premiere را اداره کند. GTX 1080 قادر به ضرب و شتم فریم های کافی برای بازی در مانیتورهای فوق العاده بالا، مانند ۲۴۰Hz ROG Swift PG258Q، و همچنین تجربه ستاره ای در بازی VR immersive را نیز فراهم می کند.

قطعات این پمپ قدرتمند گرمای قابل توجهی را تحت بار قرار می دهد، اما خنک سازی G21 تا وظیفه است. این سیستم دارای چندین ورودی هوا است که به دقت موقعیت خود را برای به حداکثر رساندن جریان هوا و نگه داشتن داخلی به اندازه کافی سرد. پردازنده گرافیکی توسط دو جریان هوای همگرایی که از طریق دو ورودی مختلف بر روی جلوی شاسی شلاق می شود، سرد می شود. در طول آزمایش های بازی ما با نصب دسکتاپ و تئاتر، GPU زیر ۸۳ درجه سانتیگراد باقی مانده است. دمای CPU با یک مصرف سوم که در بالای سیستم نگهداری می شود، در چک نگهداری می شود. M.2 و VRM همچنین به عنوان نفوذ هوا در این مناطق تا در نهایت تحت فشار قرار دادند از طریق سوراخ عقب.

شما می توانید سبک و جریان هوا را با لایه برداری پشت جلد هوشمند جلویی در پانل سمت راست روشن کنید. سیستم دو مرحله ای اجازه می دهد تا کمی و یا بیشتر تهویه را تقویت کنید و باز کردن آن به طور خودکار تنظیمات توربو را افزایش می دهد تا عملکرد را افزایش دهد. GPU در طول آزمایش من زمان های بالا را افزایش داد و هنگامی که من به پایان رسیدم، سیستم خیلی سریع تر با پوشش بازشو خنک شد. پس از بازی Overwatch، زمانیکه فلپ بسته شد، به مدت سه دقیقه به دمای غیرمستقیم ۵۰ درجه سانتیگراد رسید، اما تنها یک دقیقه با آن باز شد.

G21 بر خلاف هر کامپیوتری است که تا به حال دیده اید، از ارتفاع ناهموار خود تا طراحی نامتقارن و یک ظاهر طراحی شده، اما راه حل حرارتی نوآورانه، راه را برای یک پیچ و تاب و زیبایی شناسی حتی بیشتر منحصر به فرد است. انعطاف پذیری پشت فلپ نه تنها موجب خنک سازی می شود، بلکه یک زیرچشمی نگاهی بیندازد. اجزای داخلی را می توان از طریق قفسه سفت و محکم و مستطیلی مثلثی مشاهده کرد که موجب خلق و خوی هنری می شود و کشیدن پشت جلد هوشمند، نور داخلی RGB را روشن می کند تا آنچه را در داخل قرار می گیرد را روشن کند. من با استفاده از Aura Sync برای همگام سازی رنگ ها و افکت های خود با صفحه کلید ROG Strix Flare و Gladius II Origin برای یک درخشش هماهنگ در کل تنظیمات من استفاده کردم.

 

زیبایی:

پردازنده گرافیکی G21 با رنگ قهوه ای و کارت گرافیک خنک با یک عدد از اجزای سازنده به همان اندازه افزوده شده اند. در مدل مورد آزمایش، شکاف M.2 برای SSD ها با یک درایو ۵۱۲ گیگابایتی با تعداد زیادی درایو برای بازی ها ذخیره می شود. این اسلات همچنین از حافظه Optane Intel پشتیبانی می کند که می تواند به عنوان یک حافظه پنهان برای سرعت بخشیدن به دسترسی به اطلاعات ذخیره شده در هارد دیسک مورد استفاده قرار گیرد.

سیستم کوچک است، در عین حال امکانات و اتصالات مدرن قربانی نمی شوند. Huracan با پورت های کافی برای تمام لوازم جانبی و VR tracks خود تکمیل می کند. دو پورت USB 3.1 Gen 1 Type-A و یک پورت USB Type-C در جلو و شش پورت USB Type-A در پشت وجود دارد. پورت های دوگانه HDMI 2.0 اتصال هدست VR خود را انتخاب یک موضوع آسان، و یک جفت از اتصالات DisplayPort و یک پورت DVI به انتخاب گزینه های بیشتری برای تنظیمات چند مانیتور. هوراکان حتی دارای یک درایو نوری سوپر چندین دیجیتال معمولی در یک فاکتور جذاب و جذاب است.

 

 هر دو Wi-Fi و اتصال LAN می توانند سرعت های گیگابیت را افزایش دهند. کارت بی سیم نیز با یک رادیو بلوتوث ۵٫۰ مجهز است که سرعت و گستره وسیعی برای اتصال لوازم جانبی بی سیم را بهبود می بخشد.

اگر می خواهید هدفون خود را وصل کنید، یک جک دسته کوچک موسیقی جاز ۳٫۵ میلی متری در جلو وجود دارد، بنابراین شما می توانید سیستم ESS Saber DAC و آمپلی فایر را که می توانند صدای ۳۲ بیتی / ۳۸۴ کیلوهرت را تقویت کنند لذت ببرید. باس عمیق و شوم است . صوتی پیشرفته به معنی واضح تر، صداهای قابل شناسایی تر در بازی هایی مانند Overwatch می باشد. در حین آزمایش، من قادر به شنیدن زمانی بود که توانایی خنک کردن و یا اینکه سوپر من در دسترس بود. به طور معمول، این نشانه ها در گوشه و کنار بسیاری از صداهای دیگر بازی گم شده است. جایی که واقعا قابل توجه است با صدای موضعی در بازی هایی مانند Far Cry 5، جایی که صداهای و پله ها برای قرار دادن یک قدم جلوتر از پدر و کمون او از کمبودها بسیار مهم است.

 

 

قابلیت ارتقاء همیشه برای دسکتاپ های جمع و جور داده نشده است، اما این سیستم دارای چندین راه است که می توانید مولفه های آن را به صورت زمانبندی افزایش دهید یا تازه سازی کنید. ۲٫۵ drive  اینچی در بالای سیستم شما را قادر به افزایش ظرفیت ذخیره سازی بدون باز کردن شاسی می کند و همچنین قابلیت تعویض حرارتی را که توسط مسابقات esports مورد نیاز است و نیاز به سرعت بازی و تنظیمات پخش را دارد، تسهیل می کند.

هاست وردپرس هاست وردپرس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا