اپلیکیشن ها

نحوه ارسال پیام های ناپدید شونده در واتساپ

آموزش ارسال پیام مخفی در واتساپ

در حالی که بیشتر مکالمات واتساپ ما با دوستان و خانواده است، ما همچنین اغلب از آن برای گفتگو با افرادی مانند افرادی که نمیشناسیم استفاده می کنیم. از آنجا که برای همیشه به چنین گپ های غیر شخصی نیاز نداریم، بهتر است پیام های ناپدید شده را برای آنها ارسال کنید.

واتساپ حالت self-destruct یا پیام های ناپدید شونده را برای چت ها ارائه می دهد. وقتی این کار را برای یک گروه خاص یا مکالمه خصوصی فعال می کنید، پیام ها پس از یک هفته به طور خودکار از تلفن شما و گیرنده پاک می شوند. در اینجا نحوه دستیابی به آن آمده است پس با ادامه این مقاله از لرنچی همراه باشید.

ابتدا مطمئن شوید که آخرین نسخه WhatsApp را، اگر اندروید هستید از گوگل پلی و اگر ایفون هستید از اپ استور دانلود کرده باشید.

اکنون، برنامه “WhatsApp” را در دستگاه iPhone یا Android خود باز کرده و در برگه “Chats” وارد گروه یا گپ خصوصی شوید که می خواهید برای self-destruct یا همان پیام ناپدید شونده تنظیم کنید.

ساخت پیام ناپدید شونده

برای بازدید از صفحه پروفایل شخص، روی نام گیرنده یا گروه در بالای مکالمه ضربه بزنید.

Disappearing messages واتساپ

ابزار Disappearing messages را انتخاب کنید.

پیام پاک شونده واتساپ

توجه : در یک گروه، فقط سرپرستان و ادمین ها حق ویرایش این تنظیم را دارند.

گزینه “On” را فعال کنید تا پیام های ناپدید شده برای این گپ فعال شود.

پیام های ناپدید شونده در واتساپ

اکنون، هر متن یا رسانه ارسال شده در این مکالمه توسط شما یا شخص دیگر پس از یک هفته حذف خواهد شد. در زمان نوشتن این مقاله، راهی برای شخصی سازی دوره زمانی وجود ندارد.

پیام های رد و بدل شده قبل از این تغییر تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت. همچنین با بازگشت به همین گزینه می توانید ویژگی ناپدید شدن پیام ها را خاموش کنید.

پیام مخفی در واتساپ

هنگامی که این ابزار فعال شود، WhatsApp به گیرنده اطلاع می دهد و یک نماد کوچک ساعت را روی تصویر کوچک تصویر گپ اضافه می کند.

پیام خودتخریب گر واتساپ

به خاطر داشته باشید، این باعث نمی شود اعضای گپ نتوانند از مکالمات عکس بگیرند یا از رسانه ها در جایی دیگر پشتیبان تهیه کنند. به علاوه، گزینه بک آپ گرفتم از گپ همچنان در دسترس خواهد بود.

بنابراین، حالت خود تخریب یا پیام های ناپدید شونده واتساپ فقط برای پاک کردن دوره ای پیام های غیرضروری صندوق ورودی شما است، نه برای مکالمات خصوصی و محرمانه …

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

هاست وردپرس هاست وردپرس

سعید زارعین

سعید هستم 25 ساله، علاقه مند به برنامه نویسی تمامی زبان های موجود، [تعریف از خود نباشه] یک عدد تولید محتوا(ئر) خلاق :)))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا