خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
پربازدیدترینها

Google Duplex چیست؟

Google Duplex چیست؟

در کنفرانس توسعه دهنده گان گوگل، این شرکت پیش نمایشی از Google Duplex را عرضه کرد.هنگام معرفی این تکنولوژی جدید ، برخی خشمگین،برخی شگفت زده و برخی به بحث در مورد حفظ حریم خصوصی و خطرات این تکنولوژی پرداختند.در حالی که همه منتظر دریافت اطلاعات بیشتر در مورد Google Duplex و دیدن آن در عمل هستند، بیایید نگاهی به این فن آوری جذاب بکنیم.

  • Google Duplex چیست؟

Google Duplex به نوعی یک دستیار صوتی جدید Google است. DUPLEX یک سیستم کاملا اتوماتیک است که از طرف شما مکالمات تلفنی انجام میدهد و با یک صدای طبیعی و نزدیک به صدای انسان به جای صدای رباتیک تکمیل می شود.به گفته گوگل، Duplex قادر به درک جملات پیچیده، سخنرانی سریع و جمله های طولانی است.

 

 

  • Google Duplex چه کار هایی میتواند انجام دهد؟

 در تابستان هنگامی که نسخه ی بتا Google Duplex عرضه میشود ، می توانید از آن برای تکمیل یا انجام سه کار استفاده کنید: برنامه ریزی موقت، رزرو میز در رستوران و اطلاع از ساعت های تعطیلی یا فعالیت یک مغازه ،فروشگاه ،اداره یا یک کسب و کار استفاده کنید.

 

  • چگونه میتوان از Google Duplex استفاده کرد؟

جزئیات دقیقا مشخص نیست، اما این روند شامل گفتن گوگل دستیار و چند کلمه کلیدی خواهد بود مثل این جمله: “تماس با رستوران XYZ و رزرو برای چهار نفر شنبه ساعت 8 .”

بعد از گفتن جمله دستوری به گوگل دوپلکس، Google Assistant و Google Duplex تماس برقرار می کنند، و با کسی که به تلفن در رستوران پاسخ می دهد، صحبت می کند و بعد از رزور وقت و تاریخ دقیق را به تقویم گوشی اضافه میکند.

 

 * در آخر میتوان گفت که این تکنولوژی بسیار پیچیده و اینده گرایانه میباشد و نوعی انقلاب و تحول عظیم در عرصه دستیار های صوتی خواهد بود.

 

چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 3.67 ( 3 رای )
۱ تا کنون ثبت شده است
خرید هاست گفته : یکشنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۷

موضوعات بسیار کاربردی و ریشه ای رو در سایتتون مطرح میکنید

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمامی حقوق این سایت متعلق به لرنچی میباشد