Google Duplex چیست؟

Google Duplex چیست؟

در کنفرانس توسعه دهنده گان گوگل، این شرکت پیش نمایشی از Google Duplex را عرضه کرد.هنگام معرفی این تکنولوژی جدید ، برخی خشمگین،برخی شگفت زده و برخی به بحث در مورد حفظ حریم خصوصی و خطرات این تکنولوژی پرداختند.در حالی که همه منتظر دریافت اطلاعات بیشتر در مورد Google Duplex و دیدن آن در عمل هستند، بیایید نگاهی به این فن آوری جذاب بکنیم.

  • Google Duplex چیست؟

Google Duplex به نوعی یک دستیار صوتی جدید Google است. DUPLEX یک سیستم کاملا اتوماتیک است که از طرف شما مکالمات تلفنی انجام میدهد و با یک صدای طبیعی و نزدیک به صدای انسان به جای صدای رباتیک تکمیل می شود.به گفته گوگل، Duplex قادر به درک جملات پیچیده، سخنرانی سریع و جمله های طولانی است.

 

 

  • Google Duplex چه کار هایی میتواند انجام دهد؟

 در تابستان هنگامی که نسخه ی بتا Google Duplex عرضه میشود ، می توانید از آن برای تکمیل یا انجام سه کار استفاده کنید: برنامه ریزی موقت، رزرو میز در رستوران و اطلاع از ساعت های تعطیلی یا فعالیت یک مغازه ،فروشگاه ،اداره یا یک کسب و کار استفاده کنید.

 

  • چگونه میتوان از Google Duplex استفاده کرد؟

جزئیات دقیقا مشخص نیست، اما این روند شامل گفتن گوگل دستیار و چند کلمه کلیدی خواهد بود مثل این جمله: “تماس با رستوران XYZ و رزرو برای چهار نفر شنبه ساعت 8 .”

بعد از گفتن جمله دستوری به گوگل دوپلکس، Google Assistant و Google Duplex تماس برقرار می کنند، و با کسی که به تلفن در رستوران پاسخ می دهد، صحبت می کند و بعد از رزور وقت و تاریخ دقیق را به تقویم گوشی اضافه میکند.

 

 * در آخر میتوان گفت که این تکنولوژی بسیار پیچیده و اینده گرایانه میباشد و نوعی انقلاب و تحول عظیم در عرصه دستیار های صوتی خواهد بود.

 

چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 3.67 ( 3 رای )
۱ تا کنون ثبت شده است
خرید هاست گفته : یکشنبه , 27 می 2018

موضوعات بسیار کاربردی و ریشه ای رو در سایتتون مطرح میکنید

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمامی حقوق این سایت متعلق به لرنچی میباشد